Реорганізація необхідна...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На наступній сесіюї міськради депутати  розглянуть питання про реорганізацію КП «Комбінат комунальних послуг м. Василькова».

Шляхом реорганізації цього підприємства планується створення КП «Водоканал м. Васильків», КП «Васильківблагоустрій» та КП «Васильківсаночистка».

Реорганізація ККП необхідна у зв"язку з вступом в дію Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Крім того, потрібно якось виводити підприємство з надзвичайно скрутного фінансового становища , в яке його завели декілька відомих у Василькові директорів, які, як у калейдоскопі, змінювались у «керма» ККП...

Реорганізація необхідна...: 2 комментария

  1. stork 21.12.2015 at 09:53

    Відомий принцип-розділяй і властвуй. Замість одного три нових комунальних підприємства, з новим штатом невиробничих професій, що призведе до однозначного підвищення тарифів. Аудит не пробували проводити незалежний? Можливо вже потрібні місту господарі, а не чергові балаболи?

  2. admin 21.12.2015 at 12:00

    stork (у) — у даному випадку реорганізація вимушена, тому що Законом передбачена «ліквідація» ЖЕКу, який входив в структуру ККП. З іншого боку, для вирішення питання щодо надійного забезпечення міста питною водою потрібно вилучити з складу існуючого комунального підприємства «Водоканал». Інакше важко «вписатися» в державні програми інвестування водопостачальних КП,

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.