Рейтинги від Крикунова...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У нас на сайті, коментуючи тему про рейтинги, «Олег» повідомив, що він одним з перших отримав результати ще одного опитування виборців Василькова, і що результати цього опитування кардинально відрізняються від тих, що ми оприлюднили раніше. Проте реальних цифр до цього часу він так і не озвучив.

Якщо вірити людині, яка входить до кола осіб, що спілкуються з О.Крикуновим, деякі цифри такі:

— рейтинг  Поповича — 31 %,

— рейтинг  Семенця   — 23 %,

— рейтинг Іващенка — 14 %.

Ця ж людина повідомила, що ці рейтинги, начебто, «склепав» сам Крикунов без будь-якого опитування і що результати «від Крикунова» по по плану повинні бути оприлюднені після реєстрації кандидатів на посаду міського голови.

Щодо самої реєстрації, то, начебто, планувалося не допустити до неї Сабадаша, а Поповича зняти з реєстрації за декілька днів до виборів.

А тут на «підхваті» якраз два кандидати з  «високими» рейтингами «від Крикунова».

Ми не впевнені, що вище викладена інформація відповідає дійсності. Але, як кажуть, час покаже...

P.S. Якщо такі плани були насправді, то арешт Мосійчука може серйозно перешкодити їх здійсненню...

Рейтинги від Крикунова...: 6 комментариев

 1. Леонід 17.09.2015 at 23:24

  Мені подобається ваша арифметика. На вибори голосувати прийде 60№ виборців вашого поселення. ЗА за кандидатів (лише трьох з понад десятка) вже готові голосувати 70№. Запитання в задачі — де візьмуться ті десять відсотків голосів, які перевищать явку виборців (поселенців) та які принесуть перемогу зовсім четвертому кандидату. Запитання друге. Чому нікому нічого за це не буде нехорошого, а лише вдячність вузького кола поціновувачів арифметики?

 2. Павловна 18.09.2015 at 10:35

  крикунов забув що зараз не 2010 рік і номери з фальшуванням більше не пропустять.

  • Олег 18.09.2015 at 22:43

   Солнышко, мне плевать на выборы очень давно. Но, если ты такая наивная, то открою тебе истину. Фальсифицировали выборы и в 2013 и в 2014.

 3. Олег 18.09.2015 at 22:41

  Палыч, Вы опять врете. Никогда такой глупости я никому не показывал. Я знаю реальные результаты опроса. Они не такие как Вы пишете и тем более не такие, как Вы приписываете якобы от меня. Они другие, реальные и очень точные. Заказчик их не публиковал и разрешения мне их показывать не давал. Я тоже их не показывал никому. Врядли до выборов и покажу. Могу сказать только, что у Сабадаша, которому Вы приписываете, шансов на победу нет.

 4. admin 18.09.2015 at 22:58

  Олегу: — А. Боровик: -у кого є шанси — покажуть вибори. Головне, щоб не було такого, як у 2015 році, коли МВК під Вашим керівництвом «зробила» Іващенка «мером».

  Головне сьогодні — забезпечити вільне волевиявлення громадян і справедливий підрахунок голосів. До виборів повинні бути допущені всі кандидати на посаду міського голови і всі списки кандидатів в депутати міськради. Владу повинні вибрати виборці, і ніхто інший.

  Запевняю Вас, що на цих виборах васильківці зуміють вказати потенційним фальсифікаторам на їх місце...

 5. Олег 21.09.2015 at 00:35

  Полностью поддерживаю Палыч. Начните с себя. Не пишите фальшифых рейтингов из источника нам сообщили. У меня действительно есть реальные и заказчик того опроса про который Вы пишите, заказывал опрос реальный у хороших специалистов — моих знакомых еще по университету Шевченка. Но полностью этот опрос показан был единицам и не с теми данными, которые Вы пишите. Я, кстати, этот опрос не показывал никому и никому не сообщал ни реальных данных с него ни тем более фальшивых. Так, что писать про рейтинги от Крикунова у Вас вообще нет повода, поскольку я их не показываю и не сообщаю о них. Вы так настойчиво перекручивали рейтинг Сабадаша, я и ответил про его шансы. Конечно шансы у него могут быть, но при определенных раскладах. Пока расклады не в его пользу. А, выборы пусть покажут.

  Так, что начнем честные выборы с прекращения публикаций фальшивых рейтингов из Вашего любимого источника информации — нам сообщили.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.