Рейтинг «Заступу» замовний?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні деякі  ЗМІ оприлюднили передвиборчий рейтинг партії «Заступ», якою керує Віра Ульянченко, вірна соратниця екс-Президента Ющенка. У Василькові пам"ятають, як Віра Іванівна, тоді голова КОДА, разом з Віктором Андрійовичем, тоді Президентом України, проїзжаючи через наше місто, годину простояли в дорожній «пробці» по вул. Володимирській, і як вони розшукували мера Іващенка, який в той час перебував за кордоном. Васильківці чекали грізної реакції Президента держави і голови КОДА на неподобства у Василькові. Але, очевидно Віра Іванівна якось залагодила питання. Не таємниця, що більшості мешканців міста такий розвиток подій не сподобався. Тому у місті вряд- чи партія матиме озвучені результати. Та й в районі багато селян хотіли б знати, а як Ульянченко допомогала їм, перебуваючи на посаді голови КОДА. З розмов з багатьма фермерами Васильківщини можна зробити висновок, що до омріяного одного відсотка голосів виборців, які віддали «Заступ»у деякі соціологи, ще дуже далеко. Принаймі, на Васильківщині.

Рейтинг «Заступу» замовний?.: 32 комментария

 1. Nazar 17.09.2014 at 22:58

  А як же , вирний соратник веры, задорожний,який писля иващенка пригрив патриота- мосийчука,чому не чутно , чи знову лизе до корыта!!!!

 2. Олексій 17.09.2014 at 23:50

  Чим більше Ви будете писати про Заступ, тим більший рейтинг у них буде

 3. Олексій 18.09.2014 at 01:17

  vgolos.com.ua/news/tsvk_r...siyu_157530.html

  Палич, чекаю коментарів з приводу легітивності повноважень міського голови...

  • карпо 18.09.2014 at 10:14

   Те, що Ви мали на увазі, пишеться легітимність.

 4. Антивирус 18.09.2014 at 10:17

  О-ппа! А как же сессия?пятая попытка недильку в замы?и все остальные документы которые мерь вспел наподписивать?как быть с деньгами которые он взял , освоил но ничего за них не сделал? вопросы/вопросы/вопросы

  Кстати, админ, а у вас нет вопросов?тогда могут возникнуть и уже возникают вопросы к вам

  • admin 18.09.2014 at 11:14

   Антивирусу: — запитуйте, відповімо.

 5. admin 18.09.2014 at 11:13

  Олексію: — нагадую Вам, що у 2010 році я звернувся до прокуратури з заявою про вчинення злочину окремими членами Васильківської МВК, яка «зробила» Іващенка міським головою. До речі, Ви очевидно не забули, що стали депутатом міськради і заступником міського голови завдяки цій комісії, і до останнього часу її склад Вас чомусь повністю влаштовував. Як відомо, керівники МВК за пропозицією Іващенка стали членами виконкому.

  На жаль, існуюча тоді система не дала змоги довести розслідування справи за моєю заявою до логічного кінця. Проте, сам хід її розслідування посприяв досягненню головного результату, а саме — відлученню Іващенка від посади.

  Сподіваємось, що Ви, як депутат міськради, хоч і з великим запізненням, станете ініціатором внесення змін до персонального складу міськвиконкому.

  Щодо легітимності перебування Сабова на посаді міського голови у зв"язку з рішенням ЦВК щодо розпуску міської виборчої комісії, то, на нашу думку, ці питання між собою не пов"язані, оскільки результати виборів залишились в силі. Проте, останнє слово за юристами — спеціалістами у галузі виборчого права.

 6. Олексій 18.09.2014 at 13:14

  Карпу, дякую за лікбез, так поспішав, що наробив помилок

  Боровику...

  Я став депутатом завдяки ТВК?

  Я вважав, що став депутатом завдяки 129 (приблизно 21 %) виборцям, які проголосували за мене...

  Мене й зараз влаштовує склад Васильківської ТВК, я просто констатував факт...

  При чому тут виконком, він легітимний, там представленні: головний редактор єдиної в місті газети, керівники ГО афганців та чорнобильців, директори потужних підприємств, підприємці, адвокат. Є рішення суду про визнання якихось рішень виконкому протизаконними??? Виконком працює, які питання? Те, що там немає людей Боровика????

  В опозиції до Сабова один вихід:

  Перший крок — скасувати останню Постанову ТВК про обрання Сабова міським головою в суді

  Крок другий — домовитися з партіями (Свободою, Батьківщиною, Регіонами), тими які мають парламентські фраціїії і мають право подавати по три кандидатури в ТВК, та тими. які не мають фракції... короче завтра до 12 подати в ЦВК кандидатури і оформити антимерську більшість в майбутній ТВК, щоб остання знову не прийняла рішення про обрання Сабова...

  Так само чинному міському голові швидко потрібно повертатися від сина з відпустки в Німеччині й формувати свою більшість в майбутній ТВК підстраховуючись від можливого майбутнього рішення суду...часу залишилося меньше доби...

  • admin 18.09.2014 at 13:58

   Олексію: — насмішили з директорами потужних підприємств у міськвиконкомі. Назвіть хоч одне прізвище. Тепер про склад виконкому. Його сформував незаконно обраний міський голова.

   Ви кажете, що склад виконкому Вас влаштовує. А громаду?

 7. Олексій 18.09.2014 at 13:29

  Заступником я став завдяки місьькому голові та депутатам міськради..., а не ТВК

  Ви, щось недочитали ЗУ «Про місцеве самоврядування», чи забули процедуру обрання заступників міського голови

 8. admin 18.09.2014 at 13:50

  Олексію: — заступником Ви стали завдяки Іващенку, Це правда. А Іващенко став міським головою завдяки МВК. Щодо депутатства. Пояснюємо особисто для Вас, бо багатьом іншим це цілком очевидно — МВК не допустила до виборів кандидатів з рейтингових партій та авторитетних у Василькові людей, які могли перемогти в мажоритарних округах. Ми не хотіли про це говорити, але Ви самі тут пояснили, хоч і не до кінця, причину своєї відданості Іващенку. Щось не видно демонстрації своєї відданості громаді.

  Взагалі, читати закони потрібно, але ще краще їх виконувати.

 9. Олексій 18.09.2014 at 15:37

  Кожем'яко- директор хлібзаводу на час обрання, зараз начеб-то займає одну з керівних посад на «Кулінічах», Клименко-багаторічний директор КП «Побутовик»!!

  • admin 18.09.2014 at 18:40

   Олексію: — Ви продовжуєте смішити людей. Читайте, що написали вище — директори потужних підприємств! По- перше, Кожем"яко не директор, По-друге, КП «Побутовик» — не потужне підприємство. І по- третє, навчіться вести дискусію предметно і толерантно, Ви все ж таки заступником міського голови були...

 10. карпо 18.09.2014 at 15:48

  Олексію, про яку про-мерську чи анти-мерську більшість у складі МВК Ви говорите? Мені здавалося, що це статисти. Порахували те як проголосували виборці і все. До складу МВК повинні входити порядні і позитивні жителі міста, а не такі, як колишній голова Крикунов, який не приховує скільки йому заплатив Іващенко за так звані вибори 2010 року.

  • олег 20.09.2014 at 10:54

   И сколько заплатил? А, если бы не платил, думаете, что было бы по другому? Карпо, я например, сам не знаю и уже сложно посчитать — сколько платил, думаю и Иващенко не помнит, а Карпо може знает?

   • Крикунов в 2010 20.09.2014 at 20:04

    15000.00 $ . а обещал 30000.00$

 11. Олексій 18.09.2014 at 16:40

  Палиич, Ви, що судова гілка влади? що вирішуєте законно чи не законно. Для цього є суди... корумповані, прогнивші... але альтернативи їм поки-що немає. Не перебирайте на себе судові повноваження та не виішайте ярлики ...законне чи незаконне... Знову заносить з Наполеоневським синдромом. «„Ми“ Ніколай Второй ... Боровик сказав незаконне — значить незаконне, виходить так...

  питання : „Чи вся васильківська громада поділяє думку Боровика?“. Ні не вся. То не розписуйтесь за всю громаду.

  Ви нагадуєте мені одну з ознак тоталітарних режимів. В однопартійній системі персоніфікація партії і вождя. Ленін говорив»Я это партия, партия это — я". Боровик це громада, громада це — Боровик". Інших думок не існує... напишіть хоч про одну добру справу Іващенка... їх було безліч. І вистачить ображатися на те, що Ви з патрохами здали Іващенку Поповича після обрання Сергія Григоровича в 2006 році міським головою, а він не взяв Вас на роботу керуючим... поображались і досить... будьте об'єктивні

 12. admin 18.09.2014 at 19:08

  Олексію;- А.Боровик: — пропоную Вам з «безлічі добрих справ Іващенка» назвати 3-4. Обіцяю, що подамо Вашу інформацію в повному обсязі і без змін. Якось виберу час для зустрічі з Вами, щоб розповісти Вам, чому я б ніколи не пішов працювати до Іващенка.

 13. олег 20.09.2014 at 10:58

  Потому, что Иващенко очень низко ценит Ваши умственные способности. Совсем низко. Палыч без обид, это действительно мнение Иващенко и он его не скрывает. Мне то все равно, я с Вами работать и так не собирался, а мнение Иващенко о многих людях знаю.

  • Вера в розовых очках 20.09.2014 at 20:49

   Александр,а вы с Иващенко кто, что позволяете себе оценивать, решать(посредством денег).?

   Сиротки обиженные. ?

   Зыбко все. Временно. И деньги Иващенка тоже.

   • олег 20.09.2014 at 22:32

    Верочка, если ты меня так давно знаешь, то должна помнить, что мне всю жизнь было скучно на твердых опорах и я всегда искал новое, когда старое начинало твердеть. Когда начиналась драка на старой за старю опору, она мне была уже не интересна и я уже заранее находил что-то интереснее и никогда не толкался. Это скучно дорогая.

    И понимаешь Верочка, Иващенко в этом такой-же по жизни. Не интересно ему уже кресло мера Василькова. Другие планы и не фиг толкаться. И я Верунька свалил сам за год до того как других из кресел выдирали. Никто не просил. Сам решил поменять полностью сферу деятельности. Надоело и все. И не обиженным ушел.

    Кстати я никогда посредством денег умственные способности не оценивал. Иващенко тоже. Я к Палычу никак не отношусь. Я с ним мало знаком. Иващенко Палыча считает не совсем умственно способным, но это же его право. Меня же он таким не считает и противников своих многих он дураками не называет, даже если не любит.

    • Вера в розовых очках 21.09.2014 at 12:20

     Александр, а с Вами, таки, скушшшно,Александр.

 14. admin 20.09.2014 at 19:55

  Олегу: — А.Боровик — коли немає аргументів, нерозумні люди переходять до образ і на особистості. Коли я говорю про Іващенка, я говорю про нього, як міського голову. Причому, даю можливість Олексію чи вам, чи комусь іншому висловити свою точку зору на діяльність Іващенка. Наприклад, пропоную назвати 3-4 добрі справи Іващенка на посаді міського голови. Чесно кажучи, ваші коментарі раніше були більш аргументованими і виваженими. Сьогодні вони скоріше нагадують істерику роздратованої людини. А жаль. Щодо оцінки Іващенком моїх «умственных способностей» — без коментарів. Щодо роботи з Іващенком, запитайте Саламатова, він вам краще за мене розкаже. І, накінець, при свідках в приміщенні апеляційного суду, ви мені сказали, що мій розум обійшовся Іващенку в кругленьку суму, і, як сьогодні уже багатьом відомо, не тільки в грошах.

  • олег 20.09.2014 at 22:43

   Палыч, да я никак не раздражаюсь. У меня вообще две недели было работы по горло. Я вообще ни на один Васильковский сайт не заходил. А, сегодня вроде бы посвободнее, перерыв небольшой наверное до вторника. Решил так немного пошутить. Я видите, даже нового мера не критикую и не обличаю. Его уже раскусили, сейчас все хаят, мне уже не интересно как-то. Вождей партийных всех рангов тоже не трогаю, хотя это модно нынче, не критикую кандидатов и партии, мне на них плевать. Палыч, я точно не раздражен, мне с Вами весело сейчас, ностальгия нахлынула, отдыхаю, сменил обстановку.

 15. admin 20.09.2014 at 22:51

  Олегу: -А.Боровик — все ж таки запитайте Саламатова щодо "«роботи з Іващенком.» А при нагоді я вам розповім любимий анекдот вашого сьогоднішнього клієнта. Якщо він вам сподобається, розмістимо на сайті.

 16. олег 20.09.2014 at 23:30

  Палыч, Вы не поняли вообще то, что хотел сказать. Вера, поняла, если меня действительно знала раньше.

  Поясняю. Иващенко за свою жизнь и кожу делал, и бензином торговал и мером побывал и грибы выращивал. Я тоже многое пробовал. Но на месте стоять нельзя.

  Привожу реалии из жизни.

  У Иващенко второе в Европе (в Европе Палыч) производство грибов, сейчас у него новый бизнес проект и достаточно грандиозный. Планировал он его давно. На хрена ему было то, кресло мера при Янеке и Присяжнюке, когда из всех богатых сторонников пытались сделать дойных коров. После второй попытки подоя, Иващенко, как умный человек принял решение, что доить он умеет сам, но, чтоб его, то уж нет. Сейчас ему не нужен Васильков никак. Если кто-то из знакомых просит помочь он не отказывает и может проявить влияние и помочь, но самому ему там власть не нужна.

  У меня сейчас интересная работа адвоката, которая мне не надоест года три думаю. На примете есть уже новое начинание, но пока сырое. Мне не нужна должность в Василькове и даже если я в судах помог Поповичу, то только из-за редкого таланта Сабова настраивать против себя людей которым он даже не был нужен 100 лет. Ну талантливый Сабов в этом. Еще люблю сложные задачи решать, когда никто другой не может.

  И так очень многие живут. То, что было интересно вчера, сегодня уже прошлый день.

  А, многие как спорили из-за того кто больше любит громаду, так будут спорить до пенсии и потом.

  • Вера в розовых очках 21.09.2014 at 10:35

   Вера Вас, Александр, знает очень давно, но, — и не поймет, и поступки Ваши нынешние(да и давние и донедавние) не одобрит.

  • admin 21.09.2014 at 20:17

   Олегу: — написане вами тут обов"язково прокоментуємо. Дещо пізніше, і з врахуванням інформації, якою ми володіємо, і яка поки-що невідома широкому загалу.

 17. Олексій 21.09.2014 at 02:52

  1.Капітальні ремонти покрівель житлових будинків: Грушевського 10, 12, 16, 18, Грушевського 21 дитсадок № 5 і ще багато інших.

  2. Прокладання бруківки в центральній частині міста Василькова.

  3. За позабюджетні кошти : видання троьх історичних праць з історії міста, та подарування їх в шкільні бібліотеки. Дарування в кожну школу міста затвердженого прапору міста...Видання та дарування в музичну школу книжок з музики... Проведення в місті разом з обласною спілкою краєзнавців, КУ ім. Т.Шевченка наукової конференції «Сергій Шамрай»-видатний історик України". Проведення археологічних розкопок на Дитинці. А, це все за моїми підрахунками мінімум близько мільйона гривень позабюджетних коштів. В планах побудова в місті пам'ятника його засновнику. Вже навіть був готовий проект, але завдяки і Вам він так і залишиться проектом...

  4. Проведення постійних спортивних змагань: призи, грошові винагороди: шкільні естафети, кубки з футболу, волеболу, мініфутболу, подарунки обдарованій молоді, школам, грошові нагороди на День міста колективам, салюти, запрошення відомих виконавців все переважно за спонсорські гроші.

  5. За спонсорські кошти проведення автоматичного поливу на стадіоні «Кристал», відкриття ковзанки на стадіоні, ковзанки не було 20 років.

  6. Закупівля за позабюджеьні кошти дорогого життєвонеобхідного фільтру для води для віддяленн гемодіалізу Васильківської ЦРЛ... куди ходжку я і ще багато мешканців міста...

  Я вже мовчу про заміну пластикових вікон у школах та дитсадках, залучення інвестицій... «Столичний»... знаючи про вашу відповідь про особисту заціквленність екс-мера в цих позитивних справах...

  Палич, якщо можна дайте, будь-ласка, відповідь по пунктах ... і визнайте, що Іващенко все ж та зробив багато позитивних справ для містян...

  • admin 21.09.2014 at 20:23

   Олексію: — А.Боровик — обов"язково прокоментую, предметно, з наведенням конкретних фактів. Поки-що можу сказати, чекав більш системної відповіді. Що я маю на увазі, поясню дещо пізніше.

 18. Олексій 23.09.2014 at 16:37

  Я мав на меті висвітлювати діяльність С.Г. не тільки як міського голови, не прагнув наводити різні порівняльні таблиці, показувати збільшення надходжень до бюджету за 2006—2012 рр. а, хоча можу зробити й це. Я мав на меті показати його Вам, з різних сторін, як людину... Ви ж в його роботі бачите тільки негативне, а позитивне щось не бачите. Для Вас позитив в його роботі відсутній? Скажіть хоч про якусь одну його справу:"Так, зберіг єдине в області комунальне автотранспортне підприємство! . Молодець!" А то... пізніше, наапишу...

  Наведіит кому допомогло ГО «Рідне місто»? З колективів, людей, якому дитсадку?

  Що самі бідні люди у вас в ГО? Чи самі жадібні?

  1) Так не дало ГО роздати луг? А може на цьому лузі 20 чи 30 вчителів отримали б земельні ділянки? То що, Боровик і його ГО не дало вчтелям отримати закконні 10 соток? Вчителі подякуйте Боровику!!!!

  2) Парк поблизу 1-ої школи. Якби «Сільпо» не побудували, то 50-70 людей в місті залишилося без роботи , і стільки ж сімей в місті залишилося б без засобів для існгування. Хто б кормив голодних дітей... Боровик на його військову пенсію........

  Я Вам показав те, що інформацію можна сприямати по різному. А сприйняття її масами залежить від тогоє хто і як її подає...

  Ви ж формуєте думку громати. Будьте об'єктивні...не гагадуйте мені сумнозвізне прислів' « Ти йому мочися в очі, а він буде говорить дощ іде!..».

  • Олексій 23.09.2014 at 16:47

   Вибачаюсь, перед читачами, погано бачу, й наробив багато помилок... тай не вичитав

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.