Рейтинг Сабадаша зростає...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як правило, підтримка обраних осіб з часом падає. Незважаючи на це, рейтинг міського голови Володимира Сабадаша зростає три роки поспіль. Причин тут декілька.

Перша. Разючий контраст між результатами діяльності попередніх міських голів, починаючи з початку 2-х тисячних років.  З кінця 2015 р. до цього часу у Василькові зроблено більше, ніж за попередні 15 років. Зміни на краще очевидні. Цього можуть не помічати тільки дуже заангажовані люди.

Друге. Недолугість і персональний склад місцевої опозиції. Її критика на адресу Сабадаша додає останньому тільки авторитету, оскільки звучить з боку осіб з дуже неоднозначною репутацією (не бачать брєвна в своєму оці, зате ці брьовна добре бачать мешканці міста).

Третє. Персональний склад кандидатів на посаду міського голови на минулих виборах та їх нікчемні результати. До цього часу будь-якої альтернативи Сабадашу так і з"явилося...

У 20015 році мені вдалося з великою точністю передбачити результати виборів міського голови, вони виявились на суттєво точнішими за ті, які передбачали опитування, проведені авторитетними організаціями.

Підсумовуючи скажу, що на основі власних спостережень з великою достовірністю можна стверджувати, що діяльність Володимира Сабадаша на посаді міського голови підтримує більше половини мешканців Василькова...

Рейтинг Сабадаша зростає...: 2 комментария

  1. Євген 29.10.2018 at 21:35

    Ріст рейтингу Сабадаша пропорційний збільшення грибів в не опалювальний квартирах

  2. Громада 02.11.2018 at 02:12

    Щоб настав опалювальний період, то температура повітря повинна три дні підряд не підвищуватися + 8 градусів тепла. Читаємо і рахуємо якось так!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.