«Районування» не буде?.. (оновлено 16.07)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

16.07.2020.   Наше передбачення щодо перспектив «районування», зроблене більше трьох тижнів тому, збувається. Вчора ініціатори цього процесу власноруч зняли Постанову про ліквідацію існуючих та утворення нових районів з розгляду, а сьогодні вона не розглядалася взагалі... Можливо її внесуть в порядок денний завтрашнього засідання, але існує висока ймовірність того, що вона не буде підтримана більшістю нардепів.

24.06.2020.   Все йде до того, що до місцевих виборів «районування» не буде. Чи відбудеться втілення в життя цього плану Мінрегіону взагалі, невідомо. Активне негативне сприйняття «районування» та методів його реалізації широкою громадськістю, органами місцевого самоврядування, експертами та рядом політичних сил, охолодило ентузіазм його авторів та прихильників цього дійства.

Всі недоліки проекту «районування» досконало виписані в третій заяві Асоціації міст України, підписаній сотнями лідерів місцевого самоврядування.

Голова Верховної Ради України Д. Разумков також висловив сумнів, що зміни до Конституції в частині децентралізації вдасться провести до місцевих виборів, які мають відбутися 25 жовтня ц.р.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.