Раду слідом за Іващенком?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні існують всі правові підстави для дострокового припинення повноважень Васильківської міської ради. Така можливість підсилюється тим, що у зв’язку з відставкою Іващенка, місцеві вибори доведеться проводити кожні два роки. І, як наслідок, рада однієї каденції працюватиме з двома міськими головами і навпаки. Зрозуміло, що такий розвиток подій приведе до управлінського хаосу і даремної трати бюджетних коштів.
На сьогодні ГО «Рідне місто», враховуючи нинішню складну ситуацію у Василькові, не буде ініціювати відставку ради. Подальші наші дії залежатимуть від того, чи розпочнуть нарешті наші депутати працювати в інтересах територіальної громади.
Найближча сесія це покаже.

Раду слідом за Іващенком?.: 6 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 23.11.2012 at 13:29

  Анатолий Павлович!Может хватить заигрывать с Радой? Вам ,как не кому другому ,известно, как избиралась Рада в своём большинстве! ОНА НЕ ИЗБИРАЛАСЬ,ОНА В УГОДУ ИВАЩЕНКУ, ПОСЛЕ ФАЛЬСИФИКАЦИЙ ,СТАЛА ТЕМ ЧЕМ ЕСТЬ СЕГОДНЯ! А конкретно- ИНСТРУМЕНТОМ ИВАЩЕНКА В МАХИНАЦИЯХ С ЗЕМЛЁЙ! Так скем ВЫ хотите сотрудничать?!

 2. Nazar 23.11.2012 at 14:41

  Ни Игорю, як сказав Виктор Палич у приватний розмови , з одним из депутатив ,що иващенко розмовляючи з сабодажом , що миняти раду непотрибно бо вона ручная, тому сабодажу буде зручно , керувати.

 3. Петро 23.11.2012 at 16:19

  Анатолий Палыч недосконально изучил «матчасть». Как раз «правових підстав для дострокового припинення повноважень міської ради» на сегодня нет.

 4. дід Панас 23.11.2012 at 22:07

  двічі прочитав. Шукав місце де мова йде про співпрацю. Не знайшов. Як я зрозумів Боровик поки що не буде ініціювати відставку ради. Якщо сьогодні немає підстав, то завтра вони можуть зявитися. Треба гарно поміркувати. А з моральної точки зору раду треба розганяти. Ми ж памятаємо як Іващенко з Мосійчуком відсівали при реєстрації кандидатів. Я вже мовчу про тупу фальсифікацію. Крикунов ще відповість за це. І Пєкіна також. І ось одних уж нет, а те далече. Чи могли вони подумати, що так швидко прийде розвязка. А це ж тільки початок. Ми ще станемо свідками як Сергій сяде на стакан, а може ще на щось. І покине його кохана. І кредитори не дадуть спокою. А депутати це так — дрібниці. Як тільки зміниться міський голова в черговий раз ми станемо свідками депутатського «паломничества к телу».

 5. Игорь Гаврилюк 23.11.2012 at 22:43

  Петя! ВЫБОРЫ 2010 не підстава? ПІДСТАВА ,кроме всего прочего, таких как ты на нары к Мойше!

 6. Небайдужий 24.11.2012 at 11:20

  Не можна гребти усіх депутатів під одну гребінку. Так, більша половина прихвостні Іващенка. І потрібно опралюднити цей спмсок, щоб люди знали хто розкрадав і буде розкрадати їхню землю.

  Але зпершу потрібно вигнати від корита цих свиней: Саламатов, Крикунов, Сіра, Паджакідзе, Пекарський і багато інших.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.