Рада «за», виконком «проти»!!!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету відмовлено в реєстрації ГО «Фортеця». Причому, єдиною особою, яка голосувала за реєстрацію цієї організації, була секретар міської ради Т.Гладкова.
Як повідомила нам поінформована особа, Іващенко особисто давав команду О. Скибі та іншим членам виконкому не голосувати по даному питанню. За інформацією цієї ж особи, засідання виконкому відбулося під головуванням Скиби, який згідно документів ради не є членом виконавчого комітету.
Наразі юристи розглядають правомірність головування Скиби на засіданнях міськвиконкому, та у зв’язку з цим, законність підписаних ним рішень виконавчого комітету.

Рада «за», виконком «проти»!!!: 9 комментариев

 1. карпо 27.11.2012 at 20:30

  дуже цікава подія. Я б сказав не подія, а цілий сигнал. Кому? Нашим рідненьким депутатам. Король умер, да здравствует король. Іващенко пішли. Та він через своїх людей продовжує керувати. Але щоб керувати, треба відповідати за наслідки того керування. А відповідати він не хоче і не може. А ВОНА та , що несе повну відповідальність і ВОНА Є!. Депутати не пропустіть сигнал — він пішов, а ВОНА — є. На сесії у вас буде шанс визначитися кого підтримувати. Чи ЇЇ, чи його людей. Цікава буде сесія.

 2. мешканець в/м 11 28.11.2012 at 00:38

  Цікаво а чому Л.Г.Мельничук, як член виконкому проти реєстрації ГО ФОРТЕЦЯ? Що по цьому поводу відповість Іришин? Зрозуміло, той хто ще не визначився, утрималися від голосування, бо не знають як розвернуться події з подальшою політичною обстановкою в місті. Не знають як будуть голосувати знову люди у Василькові, коли виникне питання про обирання голови міста чи використається мезанізм повернення голови. Таке враження що нібито хтось наблюдає ситуацію зі сторони, змоделює ії і включиться до виборчого процесу на пост голови міста. Невже хтось наївно думає, що ті, хто має переважний бізнес в місті просто так здадуть свої позиції, які неминуче можуть призвести до упаду чи продачу бізнесу? Дуже багато буде залежати від позіції Т.Гладкової, яка повинна проявити свою напористість, розуміння, мудрість і велику любов до людей які проживають в місті. Успіху їй. А Фортецю все ж таки треба зареєструвати і надати можливість попрацювати на користь своєї територіальної громади. Фортецю бояться чиновники, деякі виконкомівці, бо тоді ж прийдеться відповідати перед териториальною громадою, а кому це з них хочеться? Прізвища хто голосував проти, чи утримався озвучимо пізніше. Васильків повинен знати цих «ГЕРОЇВ».

 3. Nazar 28.11.2012 at 08:23

  Скиби як иващенко скаже так вин и зробить , його готують на посадку , як сабодаж скрипку!!!!

 4. Небайдужий 28.11.2012 at 13:07

  Та громаді потрібно викинути, не тільки самого Іващенка, але і його свиту. А весь виконком і зовсім розігнати. Бо виконком крім того, що наставив МАФів по місту, шо скоро їх будуть ставити нам на голову, більш нічого не робить. Зато там 15, а може і більше трутнів, які вирішують свої питання.

 5. хамер 28.11.2012 at 14:06

  «...коли виникне питання про обирання голови міста чи використається мезанізм повернення голови...» Какой такой" механізм"??? Будь воля Иващенка, не писал бы он заяву!Механизм один-ОТВЕТИТЬ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ ЗА РАЗВОРОВАННЫЙ ВАСИЛЬКОВ!

 6. мешканець в/м 11 28.11.2012 at 22:16

  хамер: Поспілкуйтесь з депутатами і вони вам нададуть інформацію, як даний механізм повернення може спрацювати.

 7. Nazar 29.11.2012 at 12:31

  7 грудння сесия , от там и побачимо хто за громаду , а хто за гроши иващенка.

 8. Игорь Гаврилюк 29.11.2012 at 20:34

  Депутаты нададуть информацию... Часть депутатов уже даёт информацию сидя за решёткой! У большинства остальных, все впереди!!!

 9. Небайдужий 03.12.2012 at 12:00

  Чому виконком проти, це все ясно, бо Іващенко ще намагається керувати виконкомом. Але в мене питання, куди дивиться прокуратура, чому їх не притягують до кримінальної відповідальності. А саме таких членів виконкому як Скиба, Маркова... А Дармостук взагалі збирвє гроші на ринку і відносить їх Іващенку і Скибі.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.