Прохання до членів міськвиконкому — Не голосуйте за МАФи!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Проведена у 2010—2012 р.р. тотальна МАФізація Василькова викликала стійке її несприйняття переважною більшістю мешканців міста. Сьогодні навіть один встановлений «кіоск» на центральних вулицях міста викликає вкрай негативну реакцію васильківців і різку критику місцевої влади.

Причому справедливим невдоволенням людей наразі намагаються скористатися так звані опозиціонери, які мовчки спостерігали за встановленням сотень МАФів в попередні роки.

Я розумію, що до повноважень МВК входить розгляд заяв громадян щодо надання дозволу на встановлення малих архітектурних форм. Але при цьому виконавчий орган повинен керуватися інтересами громади і законом, а не забаганками заявників, ким би вони не були.

ГО «Рідне місто» переконливо просить членів виконавчого комітету Васильківської міської ради не голосувати за встановлення МАФів в центральній частині міста, та, зокрема, в військовому містечку №11, яке до цього часу вільне від цієї «чуми»...

 

Прохання до членів міськвиконкому — Не голосуйте за МАФи!.: 3 комментария

 1. Бледная тень 06.08.2018 at 01:40

  А в місті взагалі є комплексна схема розміщення тимчасових споруд, як складова частина генплану міста? Це питання піднімалося ще в 2015 році, коли нахаба Борщенко будував в водоохоронній зоні річки Васильківка, та, повилазивши за червоні лінії, на землях загального користування(тротуарах) свої торгівельні павільйони та конфісклади — зблоковані стаціонарні тимчасові споруди.

  В багатьох містах України це зроблено, ось наприклад в Києві зроблено так:

  kga.gov.ua/kompleksna-skh...chasovikh-sporud

  Доречі, відомий ексМєрЬ Сабов того ж 2015 року допоміг Борщенку легалізуватись. Боюсь навіть подумати, що особа зовні схожа на персонажа з мультфільму мумітроль, яка лягала під автобуси з беркутом, стрекотала в мегафон і обіццяла навести лад в місті, могла взяти з волохатих борщикових лап хабаря!

  Але з чим чорт не жартує, у нас в країні та мысты зокрема більшість борців з корупцією, щойно потрапивши у владу відразу мімікрують у те з чим вони боролись. І навпаки — свинячі пики відомих всьому місті хабарників, злодіїв та корупціонерів після того як їх брудні рила пеньками відштовхують від корита перевдягаються в борців з корупцією і бігають з надроченими по місту, викриваючи своїх колег по ремеслу і конкурентів, а іноді через власний рагулізм і свої власні схеми.

  Що далі? По колу? Тоді це не держава, а помийна яма з гівном та опаришами, яка цивілізованим світом навряд чи колись буде сприйматись всерйоз, а не як сировинна база заселена варварами і рагулями. Дивлячись на це все, приходить усвідомлення чому Гітлер називав наші народи біологічним сміттям, а Сталін чистив ряди тотальними репресіями. У мене чомусь складається таке враження, що найближчим часом почнеться такий виток історії, коли розпочнеться приблизно те саме, що було 100 років тому. Як казав Бєня: «Карфаген должен быть разрушен» От тільки, коли півень в сраку клюне, пізно буде усвідомлювати зміст прислів'я «Не до наживы — быть бы живым»

 2. Дон Корлеоне 06.08.2018 at 13:20

  Ага вони вже гроші взяли а ви не голосуйте! Просто ржу)))

 3. Антивирус 10.08.2018 at 18:08

  В военном городке нет МАФов? Ага-ага....... Присоединяюсь поржать...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.