Провокація Пекарського влаштована за вказівкою зверху?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Деякі партійні функціонери від Партії регіонів місцевого рівня роблять все можливе і неможливе, щоб на Васильківщині на наступних парламентських виборах НЕ голосували за Партію регіонів. Переконливим доказом цього є їхня реакція на багатолюдний мітинг мешканців Василькова, які протестували проти незаконних грабіжницьких тарифів та проти бандитського «бєспрєдєлу» місцевої влади на чолі з Іващенком. Задля уникнення відповідальності перед вищим керівництвом держави за доведення міста «до ручки» та дискредитації політичних сил, які організували мітинг, була застосована технологія перевернення всього з ніг на голову. Простіше кажучи — чорне назвали білим, а біле чорним. Безпосереднє здійснення цієї технології відбулося через канал кабельного телебачення ТРК «ВТМ», що належить М. Пекарському (саме тому Пекарському, який на конференції ПР, начебто, першим назвав прізвище Іващенка як кандидата на посаду міського голови). Величезне невдоволення людей викликала основна теза, яка прозвучала в передачі Пекарського, про те, що мітинг був направлений проти вищого керівництва Партії регіонів та держави в цілому. Необ'єктивність та неправдивість інформації на каналі ВТМ викликало бажання багатьох людей вже сьогодні перейти на обслуговування до іншого оператора кабельних мереж.

28.11.2011

Не розв’язане питання виборів у Василькові

Боровик А.П.
Боровик А.П.

Трішки нагадаємо про ситуацію, яка склалася на виборах міського голови 31 жовтня 2010 року. Тоді, 9 листопада 2010 року голова Васильківської міської організації політичної партії «Нова політика» Анатолій Боровик заявив, що під час перерахунку голосів територіальною виборчою комісією результати виборів були сфальсифіковані. За результатами протоколів дільничних виборчих комісій з мокрими печатками він випередив свого конкурента на 1 000 голосів.

Нещодавно нам вдалося поспілкуватися з Анатолієм Боровиком про ті події та як вони впливають на жителів Василькова сьогодні.

«У ситуації, яка склалася звинувачувати «Партію регіонів» та вище партійне керівництво було б не доречно. Тут більше уваги потрібно приділити окремим місцевим партійним функціонерам, які мали на меті вирішення якихось своїх питань, а не місцевих» — наголосив Анатолій Павлович. Він повідомив, що Васильків зараз все більше заглиблюється у кризове становище, пропустивши у розвитку вперед такі міста як: Бровари, Вишгород, Бориспіль, Обухів та інші.

«Крім того, ситуація, яка зараз склалася викликає дуже велику нестабільність у місті і ні про яку роботу мова не може йти. І так важке економічне становище помножене на політичну не стабільність призвело до того, що Васильків уже втратив інвестиційну привабливість взагалі» — наголосив інтерв’юер.

Щодо того як вирішити ситуацію, адже зараз місто практично знаходиться без керівництва, Анатолій Боровик має свою думку. «Робити дострокові вибори ще раз – це підштовхнути Васильків ще ближче до прірви, яка тільки погіршить ситуацію, що склалася та економічне становище. І тоді про стабілізацію не варто навіть говорити. Сьогодні ми маємо підраховані бюлетені та протоколи виборчих комісій із мокрими печатками для встановлення результатів виборів. А отже є два варіанти: перший – Центральна виборча комісія скасовує постанову про обрання Сергія Іващенка мером і визнає міським головою людину, яка дійсно перемогла на виборах; другий – це може зробити адміністративний суд. Таким чином цю проблему можна вирішити протягом п’яти днів. Тобто встановити результати виборів згідно протоколів з мокрими печатками» — підсумував Анатолій Павлович.

Київський Кур'єр

14.11.2011

Провокація Пекарського влаштована за вказівкою зверху?..: 1 комментарий

  1. Андрей Саламатов 28.11.2011 at 12:44

    Уважаемый Анатолий Павлович.

    Вы не правы.

    Трансляция митинга была объективной, 10 минут оппозиции и 10 минут власти.

    Кроме того трансляция опровергла заявление оппозиции что городские власти не вышли к митингующим и подтвердила тот факт что организаторы митинга не дали возможности представителям городской власти ответить на вопросы митингующих.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.