Провокація? Чи намагання дестабілізувати ситуацію у Василькові?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вчора нам повідомили, що певними особами вживаються заходи з метою зриву сесії міської ради, яка повинна відбутися сьогодні, а також сесії, на якій планується прийняття міського бюджету.
Частково ця інформація підтверджується публікаціями на сайті vasilkov.info, автором яких є Б.Корчинський. Зважаючи на те, що його батько та двоюрідний брат є депутатами міської ради, цей факт, очевидно, має підстави.
Один із депутатів міської ради, який побажав залишитися неназваним, надав список депутатів, які не з’являться на сесію, або не будуть голосувати за внесені питання. Про це ми повідомили відповідні правоохоронні органи.
Якщо передані нами прізвища депутатів співпадуть з прізвищами депутатів, які не з’явилися на сесію, то можна стверджувати про факт перешкоджання діяльності органів влади групою осіб за попередньою змовою, за що передбачена карна відповідальність.

Провокація? Чи намагання дестабілізувати ситуацію у Василькові?: 6 комментариев

 1. Небайдужий 07.12.2012 at 11:07

  Ніяка це не провокація. Іващенко розуміючи, що його корито розхватала його команда, а Скиба разом з Сабадашем самі почали керувати, де на останній колегії Скиба сказав Сабадашу, — навіщо нам Іващенко. Тому Іващенко сказав не йти на сессію своїм прихлєбателям, так званим депутатам, щоб зірвати її.

 2. Андрей Саламатов 07.12.2012 at 15:51

  Анатолий Павлович сам создал провокацию и сам же её расследует!

  Если бы ваше сообщение появилось вчера, я бы вам поверил!

  А так, не верю я вам Боровик!

  Вы опять нагло лжёте!!!

 3. Антон 07.12.2012 at 17:54

  Головний слідопит, я так розумію, Ігор Гаврилюк, який всім Васильківцям відомий, як дуже «чесний» та дуже «порядний». Я не хочу нікого ображати, але, якщо опозиціонери набирають в команду таких кадрів, як Гаврилюк, який ніколи не був прибічником цивілізованого діалогу, а швидше вирішував свої справи за допомогою вогнепальної зброї, то гріш ціна таким правдоборцям, які намагаються провести до влади подібних бандитів...

 4. Игорь Гаврилюк 07.12.2012 at 20:38

  САМ САЛОМЕТОВ И ЕСТЬ ПРОВОКАЦИЯ ОТ ИВАЩЕНКА www.youtube.com/watch?v=z...feature=g-crec-u

 5. хамер 07.12.2012 at 22:39

  САЛАМЕТР+ПЛОХОПИДЗЕ= ПРОВОКАЦИЯ ОТ ИВАХИ В ВАСИЛЬКОВЕ!

 6. Небайдужий 08.12.2012 at 19:21

  Сесію зірвали не тому, що там були бюджетні питання, а щоб не пустити земельні! Де Іващенко разом зі Скибою не зібрав ще усіх грошей за земельні питання. І щоб не створити по ініціативі Анатолія Боровика, та Вікторії Мазепи комісію по установці МАФів у місті Василькові. Іващенко боїться разом з своїм виконкомом(ручним) під керівництвом Скиби, що буде створена комісія з числа депутатів і громади, яка я думаю знайде що МАФи стоять незаконно і з порушенням всіх, яких тільки можна норм. Тоді Іващенку доведеться або віддавати гроші, або назавжди тікати з країни

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.