Провокація?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Цими днями за ініціативою голови ГО «Фортеця...» Ю.Дергунова у В/М №11 збираються підписи за підтримку утворення ЖЕКу В/М. Чимало мешканців містечка вважає такі дії Дергунова провокацією. Адже в нинішніх складних умовах будь- яка масштабна реорганізація в комунальному господарстві, неодмінно приведе до його розбалансування і різкого зниження якості компослуг. Крім того, це загострить і так непросту суспільну ситуацію в місті. Дехто вважає ініціативу Дергунова провокацією проти Сабова, і допускає, що Дергунов виконує замовлення певних осіб.
Як говорять у військовому містечку, Дергунов бачить себе директором ЖЕКу, главбухом — Н.Васецьку.

Провокація?.: 8 комментариев

 1. Фортуна 06.09.2014 at 17:58

  Говорили, балакали, сіли та й заплакали, нова «утка» від Анатолія Павловича. Вашій Васецькій до главбуха далеко! Не вводьте в оману.

 2. admin 06.09.2014 at 18:10

  Фортуні: — Наталя, ну ти й «штучка». Розмова була при свідках, які повідомили, що такі розмови у в/м ведуться. При цій розмові ти була присутня. Причому сказала, що звернешся за роз"ясненням до Дергунова. Хочеш щоб свідки розповіли про це у ширшому колі?..

 3. правда 10.09.2014 at 14:00

  Более беспринципного человека, чем наталья семеновна, в городе сложно найти, политическая проституция, страсть к наживе, ложь, лицемерие и стукачество на вчерашних друзей — кредо данной особы. А все потому что ......... и никто не хочет, стареть надо с достоинством, Семеновна! тем более что вы женщина не настолько ......... главное — склочная, а таких мужики не любят))))))))))))))))))

 4. Антивирус 11.09.2014 at 11:27

  Палыч, что ж вы так на женщину, одинокую и слабую? тем более на основании непровереных и неподтвержденных данных, т.е. сплетен и слухов?Она беззащитна — можно потоптать?

  А за сплетни по бурсовой-омельченко-лариной-марковой помолчим, а то можно и отрымать?

 5. admin 11.09.2014 at 19:55

  Антивирусу: — як бачите, ми заблокували значну частину коментаря «правды». Але, на жаль, є серед наших дописувачів і такі, як ви. Ми намагаємось максимально не блокувати коментарі наших користувачів, робимо це тільки у випадку, коли деякі автори, як кажуть, опускаються нижче плінтуса. Добре, що такі у нас в переважній меншості...

  • правда 12.09.2014 at 16:50

   админ, но вы же знаете, что ничего не правдивого я не сказал, а на ПРАВДУ не обижаются, в лучшем случае индивидуум старается исправиться, волосы красит, чтобы не выглядеть, как... Не говоря уже о коррекции поведения недостойного. Я сам поставлю прочерки, чтобы вам удобнее было модерить мой коммент.

 6. admin 12.09.2014 at 20:14

  правді: — пропонуємо припинити обговорення особи, яку ви маєте на увазі. На нашу думку, ви про неї вже все сказали. Доцільніше обговорити особу Дергунова. Бо в цій справі першу скрипку грає саме він.

  • правда 13.09.2014 at 11:12

   Дергунов оказался просто беспринципным человеком, хотя и не производил сразу такого впечатления, но человек с сильной зависимостью сами знаете от чего не может быть особо моральным или стойко отстаивать любые идеалы, это свойство психики, разрушенной плохими привычками. Не стоит на него обижаться, надо пожалеть и понять.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.