Проти Іващенка порушено кримінальну справу?!! (ОНОВЛЕНО)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За інформацією, яку ми щойно отримали і зараз перевіряємо, проти депутата міської ради В. Савчука та міського голови С. Іващенка порушено кримінальну справу за фактом отримання 6-значного хабара. За розвитком подій слідкуйте на сторінках нашого сайту.

Що нам стало відомо про так звану справу Савчука – Іващенка станом на 14:00  27.12.2011 року

–       Як нам повідомили працівники міськвиконкому (декілька – незалежно один від одного) 26.12.2011 року в приміщенні МВК з 16:00 до 18:00 перебували працівники правоохоронних органів в захисних масках, які опломбували двері деяких службових кабінетів;

–       Є докази того, що правоохоронними органами у другій половині дня був затриманий депутат міської ради Савчук, який за словами добре поінформованої людини, через Іващенка вирішував питання, за що підприємець перерахував значну суму коштів;

–       Нам також повідомили, що правоохоронними органами вилучена комп’ютерна техніка міської ради та виконкому;

–       За інформацією із міськвиконкому, достовірність якої ми на разі перевіряємо, Іващенко сьогодні перебуває на лікарняному.

PS.  Сьогодні з 10 до 12 години відбулася колегія обласної держадміністрації, на якій. Можливо. розглядалося питання про сьогоднішню ситуацію у Василькові (після отримання інформації повідомимо пізніше)

В порядок денний завтрашньої сесії обласної ради включено питання про створення тимчасової контрольної комісії з питання вивчення ситуації, яка склалася у місті Василькові навколо фальсифікації результатів виборів міського голови у жовтні 2010 року.

ridmisto.com.ua

Проти Іващенка порушено кримінальну справу?!! (ОНОВЛЕНО): 4 комментария

  1. Андрей Саламатов 26.12.2011 at 20:26

    Анатолий Павловия, однако это непроверенная информация!

    Вы неправы!

    То что вы написали, равнозначно надписи на заборе!!!

  2. Пекарский 26.12.2011 at 21:44

    Анатолий Павлович! Интересно что это за Ваш источник,который Вас постоянно обманывает. Вам наверное необходимо его поменять.

    Потому, что я только что общался с одним из фигурантов...

    В данную минуту он пьет кофе и читает Ваши бредни. Проверяйте факты Ваших информаторов. И попробуйте не напечатать мой комментарий. Утром в 9:30 скриншот буде размещен на телевидении с подробными комметариями.

  3. Доброжелатель 27.12.2011 at 08:33

    Надеюсь, что это правда, давно пора.

  4. Иван 28.12.2011 at 08:05

    Очередная провокация

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.