Пропозиція міському голові...(оновлено 27.08. 2020)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

28.08.2020.  У зв"язку з резонансною інформацією щодо виділення земділянок в «пакеті» на території «Змієвих валів», яку нещодавно оприлюднив в мережі ФБ Владлен Сергієнко та тим, що станом на сьогодні до ради поступила велика кількість заяв про нововиділення, серед яких можуть бути дуже «сумнівні» повторно пропонуємо не розглядати ці заяви до кінця каденції ради нинішнього скликання, не голосувати інші земельні питання в пакеті.

Разом з тим, пропонуємо всім, хто має таку можливість оприлюднити в доступних джерелах інформації всі без виключенння проекти рішень про нововиділення земділянок та зміну їх цільового призначення.

02.07.2020.   Шановний Володимире Івановичу. Ви, очевидно, знаєте, що у Василькові є така депутатська традиція — добре рейдернути в кінці своєї каденції. От і сьогодні з"явилася небезпідставна інформація про продовження цієї традиції певною групою депутатів вже нинішнього скликання. До речі, ця інформація дуже жваво обговорюється як в інтернет — ресурсах, так і в живому спілкуванні васильківців.

 Володимире Івановичу, в час, коли Ви, разом з мешканцями міста, активно боретесь за збереження статусу Василькова та Васильківщини, ці люди маніакально хочуть скористатися моментом для того, щоб ще раз поповнити свої статки за рахунок ресурсів громади.

У зв"язку з цим пропонуємо Вам  на черговій сесії міської ради розглянути питання: перше — про заборону нововиділень земельних ділянок до кінця каденції ради цього скликання. Друге — про неголосування інших земельних питань в «пакеті».

Васильківцям буде дуже цікаво і корисно буде ознайомитись з протоколом голосування по цим питанням. Принаймі, для того, щоб не помилитись 25 жовтня ц.р. у виборі своїх представників у місцеву раду.

  З повагою, голова ГО «Рідне місто»  А.П. Боровик.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.