Пропоную відкрити фонд "Парк «Стугна»...А Людмила Федорова проти...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

23.10. Депутат міської ради Людмила Федорова назвала ідею відкриття небюджетного фонду "Ландшафтний парк «Стугна» дурнею,  мотивуючи це тим, що, начебто десь був розкрадений фонд «дитячої лікарні майбутнього».

Я ж думаю, що справа тут в іншому. Якщо буде відкритий фонд, то Струкам незручно буде відмовитись від внеску в нього. Бо знову буде як з МАФами в центрі міста, коли будівельне сміття не прибиралося рік після їх встановлення. Щодо клумбочок біля кіосків, то очевидно у міського голови вже лопнуло терпіння, і він запропонував облаштувати квітнички одному з комунальних підприємств. Саме ця історія з МАФами мала у Василькові широкий резонанс і дала підстави багатьом називати Струків скнарами.  Скоріше всього, на мою думку, озвучена Федоровою позиція по Фонду, викликана її небажанням зробити внесок до нього, а також намаганням уникнути історії, подібної до історії з МАФами.

А щоб Фонд не розікрали, пропоную Андрія Струка обрати головою праління Фонду...

18.10.  Без короткого вступу пропоную відкрити фонд "Ландшафтний парк «Стугна», на якому будуть акумулюватися кошти васильківців, які під контролем громадськості будуть використовуватися поряд з коштами ймовірних інвесторів для облаштування сучасної зони відпочинку мешканців міста на березі р. Стугна.

 

Пропоную відкрити фонд "Парк «Стугна»...А Людмила Федорова проти...: 2 комментария

  1. Леонід 24.10.2019 at 17:43

    А Людмила Федорова права на 200 відсотків , як би не пижився пан Боровик А.П.

  2. admin 24.10.2019 at 18:09

    Леоніде, не вірю, що ви такий тупий. Очевидно тільки прикидаєтесь тупим. Правим можна бути на 100 відсотків, і то це в ідеалі...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.