Прокуратура чекає офіційної заяви про злочин?..(Оновлено 17.05.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нагадуємо про несплату танцювальним клубом «Марс» (керівник І. Ларін) коштів за оренду приміщення у міському будинку культури, в результаті чого до міського бюджету не поступило близько 40000 грн.

Крім того нагадуємо, що у Васильківському міськрайонному суді виявлена фальсифікація додатків до рішень сесії міської ради, коли секретарем ради була Г.Ларіна.

Нагадуємо також, що депутатом  ради вже цього скликання Т. Шевченком офіційно було оприлюднено інформацію про, начебто, привласнення майна ЖЕКу його директором І. Ларіним, чоловіком Г. Ларіної.

Останнім часом до нас поступає інформація, достовірність якої ми на разі перевіряємо, про службові зловживання Г. Ларіної на посаді начальника відділу культури міської ради.

Продовження теми читайте найближчим часом.

Оновлено 17.05.2012

За інформацією апарату Васильківської міськради УБЕЗ Київської області проводить оперативно-слідчі дії у відношенні Галини Ларіної — секретаря Васильківської міськради минулої каденції. Основною метою оперативно-слідчих дій є перевищення службових повноважень в питаннях сплати оренди за користування приміщеннями комунальної власності.

Прокуратура чекає офіційної заяви про злочин?..(Оновлено 17.05.2012): 4 комментария

 1. Сергийко 04.03.2012 at 14:05

  На нещодавній сесії за незрозумілими , але сприятливими для пані Ларіної обставинами головою бюджетної комісії Васильківської ради депутатів було запропоновано й сесією прийнято рішення про ПЕРЕРОЗПОДІЛ коштів міського бюджету — забрано у комунальних підприємств та направлено «на ремонт» Будинку культури близько 1 000 000 гривень.

  Кошторис ремонту не був наданий як і перелік необхідних робіт. Таким чином велика культурка Ларіна може й борги свого танцювального колективу закрити та й можливо Будинок до прихватизації під себе приготувати.

  Але зміни вже не за горами — і культурою як і іншими службами міста скоро будуть займатися люди з професійною підготовкою та некорупційним минулим.І що з цього витанцюється у зазначеної сімейки теж побачимо.

 2. мешканець в/м 11 17.05.2012 at 22:58

  Галя Ларіна ( дівоче прізвище Глуховська) що вирісла у робочій сім"ї та проживала по вул. Республіканській, отримавши освіту та кваліфікацію психолога, бистро зрозуміла як можна обібрати своїх васильківчан, яких тримає за «лохів» ставши на слизький шлях позарившись на Васильковські Вали (Змієві Вали). Чужинці іх не завоювали, а пані Галя прийшла і вкрала у громади. Але скільки мотузці не витись, а кінець не за горами,бо люди розібрались, ща за гарною посмішкою скривається сутність ГОРГОНИ. Не дамо пані Галі поживитись нашою землею!!!!!!Ми змалку там зросли і вільно пересувались!!!!!!!

 3. мешканець в/м 11 18.05.2012 at 19:56

  Ха! Та на Валах не тільки одна Галя завойовниця-хазарка появилась, а і пан оцець забудівлю зводить, де колись були шкільні ділянки учнів СШ №1. Оце так, замість того щоб історію вшанувати,захвату не бояться ні в сутані, ні в юбках. Гребуть ...гребуть, а хто каятись буде — внуки, правнуки, то ви їх на прокляття від людей закладаєте. Зупиніться, та схаменіться.

 4. Небайдужий 20.05.2012 at 20:36

  А хіба тільки цим може наїстись Ларіна? У неї в підлеглих двоє синів і невістка... Хіба її закон про корупцію не стосується?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.