Пройдисвіти васильківські і не тільки...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У Василькові шахраї виготовили печатки, штампи виконкому міської ради, бланки різних організацій та підробляли підписи посадових осіб місцевого самоврядування. Все це використовувалось для незаконного заволодіння майном громадян.

В нашому розпорядженні є матеріали експертизи, зробленої відповідним інститутом МВС.

Місцева поліція володіє всім масивом документів по цій справі, але чи доведе її до логічного кінця — питання...

Пройдисвіти васильківські і не тільки...: 4 комментария

 1. Оля Ляшка 04.02.2019 at 04:26

  www.youtube.com/watch?v=GqtYq1nv8J8

  У Крикунова Олександра, великого політтехнолога і шахрая є в асортименті набір різноманітних печаток: бті, міської ради, виконкому, а можливо навіть і суду, які використовуються для виготовлення фальсифікованих документів на квартири, будинки та земельні ділянки. Ярославу Кривші пан Олександр зробив адвокатське посвідчення, тому Ярік, будучи представником такої поважної партії як «свобода» допомагає Крикунову захищати шахраїв-вигодонабувачів у судах та інших інстанціях. Очевидно, що цих мародерів кришує якийсь високопосадовий паразит, оскільки діяльність цієї лавочки і далі продовжується, хоч і з меншою активністю після оприлюднення певних епізодів. Чекаємо на розвиток подій. Групою постраждалих від рейдерів і аферистів осіб готується об"ємний матеріал з дійовими особами, з доказовою базою щодо зухвалої роботи банди, впевненої у власній безкарності.

 2. Радикал 07.02.2019 at 21:52

  Вже одній учасниці,яка надавала фальшиві довідки та позбувала малолітніх дітей житла оголосили підозру по декільком статтям Крим.кодексу. Поліція працює.

 3. Володимир 16.02.2019 at 09:42

  Адміне, ви ж час від часу зустрічаєте депутатів, не могли б ви поцікавитись у депутата міськради від партії «свобода» Ярослава Кривші, як він і за які заслуги за останні пару років заробив на квартиру в центрі міста і навіщо він активно збирає інформацію про одиноких і малозабезпечених людей. Не хочеться вірити, що такий собі добрячок Ярослав входить до складу організованної групи чорних ріелторів, але як тоді пояснити, що вже по не одній справі, що розглядаються в суді, стосовно відчуження нерухомого майна по сфальсифікованим документам, Ярослав виступає в якості адвоката на стороні шахраїв та їх прокладок(підставних осіб, які фігурують в фіктивних правочинах по сфальсифікованим документам для реалізації схеми «добросовісний набувач» та легалізації награбованого аферистами). Можливо є відповідь на це питання, чи це секрет полішинеля?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.