Проголосую за список «Волі»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

25 жовтня проголосую за список кандидатів в депутати Васильківської міської ради від п.п. «Воля». Проголосую тому, що в цьому списку люди незалежні ні від кого, самодостатні і авторитетні, такі, що мають досвід керівної та організаційної роботи.  В списку немає колишніх депутатів і посадовців, які використовували своє перебування у владі для особистого збагачення.

У цих людей немає «господаря», який фінансує їх виборчу компанію. Ви не бачите їхніх мегапортретів, масово розвішених по Василькову кандидатами від інших політичних сил. В під"їздах будинків поштові скриньки не завалені їхньою агітаційною продукцією. В них немає чисельних агітаційних наметів та оплачуваних агітаторів. Вони  не обтяжені зобов"язаннями ні перед ким, що дає їм можливість керуватися лише інтересами територіальної громади.

Вважаю, що імена Олександра Букші, Василя Чепіля, Вікторії Жукової, Людмили Струк, Володимира Гаркавенка, Ольги Клименко, Лідії Яценко та ін. мали б за честь внести в свій список всі суб"єкти виборчого процесу у Василькові.

Саме тому в день голосування я віддам свій голос  за кандидатів в депутати міськради від «Волі»...

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.