Продовжуємо знайомити з кандидатами — В.І.Румянцев: 4 комментария

 1. Налогоплательщик 20.05.2014 at 15:45

  Хочеться запитати у Валентина Румянцева, де саме він «відточував» майстерність борця із корупційними схемами, коли у податковій працювала відома особа — О..........о Л... О....... Це — .......... начальника ОДПІ. Заступник, як раз по «роботі із клієнтами». Багато підприємців міста знали, що Л...... О........, запрошуючи до себе у кабінет, малювала на листочку цифру, яку треба сплатити за «мінімалізацію» штрафу. Штраф, по підсумках перевірки, може бути 45 000 грн, а, якщо ми з вами домовимось, буде всього-на всього 5 000, але ще 5 000 — мені! Валентин, Ви цього не знали, чи не помічали?

 2. Задовбало 21.05.2014 at 02:23

  Одне лише питання? Так ви платили хабарь? Тоді Ви також злочинець! За що передбачено кримінальну відповідальність ;

  Ст. 368-3. Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми

  1. Пропозиція службовій особі юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення зазначеною службовою особою дій чи її бездіяльність з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи —

  караються штрафом від п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб чи організованою групою, —

  караються штрафом від трьох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  3. Одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення дій або бездіяльність з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи —

  карається штрафом від п'яти тисяч до восьми тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років.

  4. Діяння, передбачене частиною третьою цієї статті, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб чи поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, —

  карається штрафом від десяти тисяч до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

  5. Особа, яка пропонувала або надала неправомірну вигоду, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно неї були вчинені дії щодо вимагання неправомірної вигоди і після пропозиції чи надання неправомірної вигоди вона до повідомлення їй про підозру у вчиненні нею злочину добровільно заявила про те, що сталося, органу, службова особа якого згідно із законом має право повідомляти про підозру.

  { Примітку до статті 368-3 виключено на підставі Закону N 221-VII ( 221-18 ) від 18.04.2013 }

  { Кодекс доповнено статтею 368-3 згідно із Законом N 3207-VI ( 3207-17 ) від 07.04.2011; із змінами, внесеними згідно із Законами N 4025-VI ( 4025-17 ) від 15.11.2011, N 221-VII ( 221-18 ) від 18.04.2013 }

  А якщо не платили, то деж Ваші докази? Кажуть що на заборі написано Х, У та знак вищої математики! Ви згодні що то так?

  П/С. Ох і кандидати ганебні у нас у Василькові, чорнороті і очі на лобі від потуги урвати «крісло з золотим біде». Весь бруд пруть один на одного на людях а по закутках я голубі лижуться, наче не з повна розуму. ХАЛУЇ! ІУДИ та ПРОСТО ГАНЬБА ВАМ!!!!!!!!!!!

 3. Налогоплательщик 21.05.2014 at 15:32

  Особисто я — не платив, тому і «вступив в тривалий антагонізм» із пані Ол...ко.

  Але дуже хотілось би почути коментар від самого Валентина Румянцева. Він працював у податковій під чутливим керівництвом вищевказаної особи, вона його навчала, контролювала, патронувала та виховувала. Валентин, це не так? Відповідайте своїм виборцям!

 4. вася петєчкін 21.05.2014 at 16:56

  гідний мер... дуже-дуже...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.