Продовження допису Сергія Свічинського...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Стосовно ремонту дороги по вул. Преображенській у Василькові.
Вчора, 16.11.2017 року разом із міським головою Володимиром Сабадашем, директором КП «ККП м.Василькова» та представниками підрядника оглянули щойнопокладений асфальт по вул. Преображенська.
Виявлені недоліки: 
1. Місця з неякісною поверхнею асфальта, які утворились в результаті порушення технології укладки (борозди, виступаючий щебінь, і т.п.) — підрядник зобов’язався виправити протягом наступного тижня;
2. Закатані в асфальт люки — підрядник зобов’язався виправити протягом наступного тижня;
3. Люки, які занадто стирчать над поверхнею — підрядник зобов’язався виправити протягом наступного тижня;
4. Нерівний край асфальтованої дороги, непримикання асфальту до бордюрних каменів — все буде усунено на другому етапі ремонту, а саме — при утворенні тротуару з однієї сторони дороги, і монтажу нових бордюрних каменів з іншої сторони дороги. Вказані роботи заплановані на весну, адже погодні умови не дозволяють зараз якісно виконати ці роботи. Роботи по влаштуванню тротуарів навесні профінансують окремо.

Міський голова Володимир Сабадаш дав особисте слово, що все так і буде. Окрім того, мешканці вулиці мали змогу особисто зустрітись та поговорити з міським головою. Мешканців міський голова також запевнив, що всі недоліки будуть усунені.
Зі своєї сторони, я підтверджую, що буду тримати ці питання на контролі. Окрім того я витребую усі документи, пов’язані з ремонтом для перевірки обсягів/якості ремонту дороги та тротуарів.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.