Про ультиматум ГО «ВС „Відсіч“»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Голова ГО «Васильківська самооборона „Відсіч“» С.Бірюков та голова ГФ А.Чвалюк написали листа в формі ультиматиму на адресу директорів дитячих закладів Васильківщини з вимогою не брати коштів з батьків при влаштуванні дитини в ці заклади.

На нашу думку, було б правильним направити подібного листа голові адміністрації Васильківського району В.Одинцю і С.Сабову, після його вступу на посаду міського голови, з категоричною вимогою забезпечити стовідсоткове фінансування дитячих закладів з місцевих бюджетів у розмірах, передбачених відповідними документами...

 

Про ультиматум ГО «ВС „Відсіч“»...: 7 комментариев

 1. ГО "Відсіч" 05.06.2014 at 19:25

  Думка слушна, але фінансування зазначених закладів з бюджету має лише дотичне відношення до вимагання хабарів за прийняття діточок — кошти все одно ідуть «на кишеню», і аж ніяк не на забезпечення потреб дитсадків. І проблема, наскільки ми розуміємо, не в недофінансуванні цих закладів, а в їх недостатній кількості — на жаль, в умовах сучасного стану економіки будівництво нових приміщень виглядає малоймовірним. Втім, наскільки нам відомо, в деяких населених пунктах району (зокрема, в Глевасі) розглядається можливість використання приміщень, які відповідають нормам і вимогам законодавства, в якості дитячих садочків.

  • Фортуна 07.06.2014 at 22:11

   Нажаль всі говорять про фінансування, забуваючи про те що місто виживає за рахунок ДОТАЦІЙ!!! Критикувати легше, а зробити місто з додаційного, привабливим та процвітаючим з добрим фінансовим станом це задача мера та його радників. Бажано щоб Ви попрацювали і в такому напрямку.

   • http://ridmisto.com.ua/ 08.06.2014 at 01:16

    Уважаемая Фортуна, не знаю как сейчас, врать не буду, но ни в 2009, ни в 2010 году, ни в 2011, ни в 2012, ни в 2013 никаких дотаций не было. В 2012 было правда несколько субвенций на новые дороги на нескольких улицах, вроде Керамичная и Коминтерна, но точно не помню. Но их Демиденко пробил по своему блату и несколько субвенций на мелиорацию, тоже его работа. Еще Стариков по своим «каналам» всунулся в программу чистая вода, но там не густо. Правда, шо дороги, шо мелиорация за областные деньги делали ихние же конторы, тех товарищей которые деньги давали.

    Наоборот, госбюджет вечно задерживал для коммунальных предприятий разницу в тарифах и всегда задерживал и недоплачивал расходы на образование. И выкручивались своими. Еще было модно блокировать деньги городского бюджета развития и пользоваться ими. А возвращать под конец года.

    Кстати очень преступные старые меры оставили в бюджете развития 10 млн. Из них 7 еще от Иващенко — Скибы осталось, а три уже при Сабадаше накапало. Но тогда их как раз очень долго государство блокировало. Короче сейчас 10 млн. есть на счетах. Так, что перед тем как говорить про дотационность, Вы лучше поинтересуйтесь у нового мера куда будут осваивать. Вы че думаете, зря три советника на безоплатной основе приехали трудится в провинцию?

    Фортуна, заметьте я не обвиняю никого заранее, но зная я много и лапшу на уши мне вешать некому. Я ни в меры ни в депутаты не прусь.

   • олег 08.06.2014 at 01:50

    Да, еще маленький ньюанс. Для того, чтобы ремонтировать дорогу за деньги городского бюджета, нужно как минимум решение сессии, экспертиза проекта и хотя бы смета, а для новой дороги проект. Поэтому пиар на новых ремонтах от нового мера сейчас, для людей которые разбираются, выглядит дешево и смешно. Все пока от тех плохих и старых меров.

    Для того, чтобы самому наработать бюджет и заказать новые проекты нужно хотя бы один два финансовых квартала.

    Можно практиковать еще ремонты силами коммунального предприятия, только нужно не забывать, что расходы КП потом лягут в тариф, если их не компенсировать из бюджета.

 2. карпо 06.06.2014 at 11:53

  Фінансування це одне питання, а для того щоб прийняли до садочка треба заплатити «благодійний внесок». Куди йдуть ці кошти батькам не відомо. В Києві планують прибрати корупційну складову при прийнятті до садочка за рахунок комп*ютерної реєстрації. Прозоро і відкрито. Можно багато чого зробити, якщо буде відповідним чином налаштований сайт міської ради.

 3. анатолій 06.06.2014 at 15:38

  Шановний С.Бірюков на сьогоднішній день нові санітарні норми для дитячих садків прийняли такі, що навіть існуючі не відповідають цим нормам. а тому фактично функціонують в порушення закону та цих санітарних норм.

  Однією з причин введення цих норм стало відкриття нових приватних дитячих садків, ну і звісно це є ще однією підставою для контролюючих органів брати хабарі з цих садків.

  Поганого в тому, що батьки збирають гроші з поміж себе немає. Питання в тому, як батьки контролюють витрачання цих коштів між собою.

  Життєва ситуація. Мама, папа працюють, дитину нема куди діть. є Реальна можливість улаштувати без черги свою дитину. Але за це треба платити.

  Питання — кого хвилює скільки і кому було заплачено за влаштування дитини ?

  Результат батьки спокійно працюють, дитина в безпеці і доглянута. Хто уповав на «доброго дядю» той чеше голову щодня куди діти дитину.

 4. Nazar 06.06.2014 at 22:24

  Нада дитей весты до бирюкова, до дому там безкоштовно!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.