Про що промовчала «карманна» громадська рада?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Про що не сказали депутати Васильківської міської ради та члени громадської ради при Васильківському міському голові у своїх зверненнях до Президента України В.Ф.Януковича на захист членів ГО «Патріот України», депутатів міської ради, які арештовані і перебувають під слідством за підозрою в державному злочині?

 Про свавілля молодої амбітної команди і зухвалі торги землею, об’єктами нерухомості —  власністю територіальної громади міста та чужими квартирами. Про цинічне  запровадження принципів «друзям – усе, решті – закон» та «срєді воров должно буть всьо по-чесному». Про жорстоке переслідування невідомими, побиття, підпали майна тим, хто не боїться говорити правду впродовж останніх п’яти років.

Про це пишуть і говорять центральні ЗМІ, а депутати  й соратники головного дерибанщика, серед них є Почесні громадяни міста, не бачать навислої загрози  опинитися в  суцільному  криміналі й корупції.

Не сказали, що всі протизаконні дії міських посадовців і їх посіпак  відбуваються за мовчазної згоди правоохоронних органів, у тому числі  —  допущення фактів фальсифікацій під час проведення виборів 2010 року, які вже встановлені судами.

Не сказали про те, що формування ГО «Патріот України» дислокувалась у Василькові з метою силового підтримки васильківського «безпрєдєлу». «Патріоти» активізували свою «діяльність» шельмуванням та інсинуаціями у своєму виданні, залякуванням жителів міста через погроми на місцевих ринках незадовго до місцевих виборів-2010, продовжило фальсифікацією виборчих документів кандидатів прямо в приміщенні Київського окружного адміністративного суду, а закінчило «проходженням» своїх «достойників» в депутати міської ради та одержанням посад в комунальних підприємствах міста, які сьогодні доведені до занепаду і розрухи.

Всю цю системну кризу, в якій опинилося місто, і якої вперто не бачать депутати міської ради та громадська рада, вочевидь побачив голова КОДА А.Й.Присяжнюк.  Голова КОДА має запитання до Васильківського міського голови С.Іващенка і надіється, що останній добровільно складе з себе повноваження. Сказав Анатолій Йосипович і про майбутні вибори у Василькові. Тож перед учасниками виборчого процесу вже сьогодні постає питання, якими вони будуть: відкритими і прозорими, як того вимагає чинне законодавство, чи силовими й зухвалими, як у 2010 році.

Та не будемо випереджати події і висловлювати песимістичні прогнози. Адже застосований у минулому році варіант — виборів без вибору -  очікуваного результату не дав. І не дасть.

Наш кор.

Про що промовчала «карманна» громадська рада?..: 1 комментарий

  1. ТАНКИСТ 04.10.2011 at 22:26

    Я не верю что в этот раз Васильковчане пустят «в свой огород» — «приезжего (модерація)»...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.