Про реєстрацію міського голови...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У зв"язку з дискусією навколо цього питання, яка розпочалась у Василькові після виборів міського голови 25 травня ц.р., подаємо витяги з закону України «Про вибори...»:

 

— ст. 76 —    "... комісія на своєму засіданні на підставі складеного нею протоколу про результати виборів сільського, селищного, міського голови не пізніш як на п"ятий день з дня виборів приймає одне з рішень: про визнання сільського, селищного, міського голови обраним...";

 

«Повідомлення про результати голосування і підсумки виборів... не пізніш як на п»ятий день після проведення виборів публікуються у пресі або доводяться до відома населення в інший спосіб. Про результати голосування і підсумки виборів територіальна виборча комісія приймає відповідне рішення... невідкладно надсилає повідомлення Центральній виборчій комісії... та інформує відповідну раду — на її першому пленарному засіданні відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

Ст.79 — «...комісія не пізніш як на п»ятий день з дня встановлення результатів виборів ... оприлюднює результати місцевих виборів у відповідних місцевих друкованих засобах масової інформації":

 

«Офіційне оприлюднення ... результатів виборів... є підставою для звільнення з роботи (посади), несумісною з посадою... міського голови, та прийняття рішення про припинення дії іншого представницького мандата особи, обраної... міським головою».

 

Ст 80 — «особа, обрана... міським головою, для її реєстрації, у разі наявності іншого представницького мандата, зобов»язана подати до територіальної виборчої комісії протягом 20 днів з дня офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата... поданої до...місцевої ради. Особа, обрана... міським головою, одночасно з з копією заяви про припинення дії іншого представницького мандата подає документ про звільнення з роботи (посади), несумісною з посадою... міського голови ".

 

«При отриманні документів (зазначених вище- ред.) ...комісія приймає рішення про реєстрацію ... міського голови...».

 

 

 

 

 

 

Про реєстрацію міського голови...: 8 комментариев

 1. олег 31.05.2014 at 18:31

  Насколько, я помню Сабадаш 3 недели ждал сессии районной рады, чтоб прекратить полномочия депутата, а потом принимал присягу. Пока, что Сабов вроде бы депутат городского совета от Удара. Палыч, а на фига Вы такое пишите, Сабову,что Закон указка. Ему либо чихать на него, либо он читать не умеет. Да при чем тут мандат. Решение про его регистрацию приняли 28.05.2014 , а заявление про прекращение предпринимательской деятельности он подал 29.05.2014. Данные, то в реестре предпринимателей в общем доступе. Входи на сайт ЭДР и читай.

  Удар в Киеве не так чудил,а похлеще.

 2. Nazar 31.05.2014 at 19:00

  Який миський голова, не смишить, фотограф, и годи!!!

 3. олег 01.06.2014 at 22:32

  «При отриманні документів (зазначених вище- ред.) ...комісія приймає рішення про реєстрацію ... міського голови...».

  Ну, и где решение комиссии о регистрации. Было же только решение о признании победителя выборов, которое дает право прекращать полномочия депутата и увольнятся с работы. А, товарищ уже присягу принял. Че? Давайте теперь еще после решения о регистрации опять присягу примем, или как. А, давайте скажем, что сессия 29.05.2014 была репетицией. О, как я придумал выкрутится? Правда, очень хорошая мысль?

  А, вообще начало получилось через ж...у

  Теперь еще моментик. Некоторые сотрудники в аппарате рады требуют решение о регистрации и удостоврение, а некоторые уже почту расписываю на самозванца, распоряжения готовят от имени самозванца с указанием должности — ЛЖЕ МЕР 1

 4. admin 01.06.2014 at 22:40

  Олегу: — у Василькові достатньо людей, які могли б надати кваліфіковану консультацію по цьому питанню... У разі звернення до нас, ми б не відмовили, допомогли б безкоштовно.

  • олег 01.06.2014 at 23:43

   Сейчас Сабову по договору предоставляет правовую помощь адвокат Недилько.

   Так, что посоветовать было кому.

 5. Група ВТМ 02.06.2014 at 06:01

  Друзі не сперечайтеся все буде добре.

  • Это про Александра 02.06.2014 at 12:25

   Якийсь Крикунов останнім часом злий. Все лютує. І хто його в нашому місті образив?

   • олег 03.06.2014 at 01:36

    И на кого же он злой? НЕ бойся, он работает только по заказу клиента. Личного ничего и ни к кому. Пока никто не заказал на кого-то злится. А, все остальное не злость, а обычная здоровая ирония. Есть над кем смеяться.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.