Про події навколо підпорядкування ДЮСШ...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ріщення про зміну підпорядкування спортивної школи — з відділу освіти до відділу молоді та спорту прийняла міська рада, за нього проголосувала більшість депутатів. Таке рішення викликало неоднозначну реакцію, в першу чергу серед тренерів та батьків дітей, які тренуються в школі. За їх  ініціативи були проведені збори, учасники яких вимагали скасування цього рішення та прийняли ряд відповідних звернень до посадових осіб.

Ми не будемо оцінювати доцільність чи недоцільність згаданого рішення, для нас більш цікавим є те, чому навколо нього розгорівся такий скандал, який вийшов далеко за межі спортивної громадськості.

 1.  Через спробу зробити винною виключно начальника відділу молоді та спорту Евеліну Березанську, що абсолютно не відповідає дійсності. Звинувачення в тому, що вона внесла на розгляд сесії проект рішення «з голосу» до уваги не приймаються, оскільки питання було поставлене на голосування і було підтримано більшістю депутатів. Нам невідомо, щоб хто-небудь з зацікавлених осіб звернувся в установлені терміни до міського голови з заявою про непідписання проголосованого рішення.
 2.  Через намагання окремих осіб звести особисті рахунки з Євеліною Березанською, яка публічно висловила невдоволення висвітленням спортивних заходів окремими ЗМІ та мала непрості стосунки з деякими посадовими особами.
 3. Через приховану боротьбу за право контролювати потоки бюджетних( і не тільки) коштів, за рахунок яких фінансується ДЮСШ та заходи за участю її вихованців (і це можливо є головним).
 4. Через невміння і небажання зацікавлених сторін знаходити компроміс по спірних питаннях, низьку політичну і загальну культуру учасників конфлікту.
 5. Через користування послугами «услужливых дураков», результат від яких може бути неочікуваним...

Наголошуємо ще раз — ми не є прихильниками жодної з сторін конфлікту. Станом на сьогодні з  приводу підполрядкування ДЮСШ всі зацікавлені особи своє слово сказали. Тепер своє слово повинні сказати депутати міської ради, в компетенції якої знаходиться це питання...

Про події навколо підпорядкування ДЮСШ...: 4 комментария

 1. Евеліна 31.05.2018 at 23:34

  По -перше, не зрозуміло чому взагалі з Березанської хтось намагається зробити винну. Проблема не в запиті « з голосу», а в тому,що рішення після сесії видали зовсім з іншим змістом,тобто вже не про затвердження статуту, а про розгляд запиту.2. По- друге, річ не в зведеннях рахунків, а в тому,що Березанська лише раз озвучила про систематичну не етичну поведінку, з відсутністю поваги до працівника виконкому представників прес-медіа. Публічно висловилась про це коректно. Річ в конфлікті інтересів, адже щоб бути на гарному рахунку пенсіонеру в закладі освіти, треба допомогти облити тим, чим вміє.По-третє у мене ,на відміну у тих, хто переживає за приховані потоки, мета одна- припинити розкрадання державних коштів. Слід додати, що рішення про скасування виноситься безпідставно. Хай приготуються відповідати ті, хто вводить в оману батьків, що їх дітей виженуть, тренерів,що їм буде гірше ніж, хоча чи може бути гірше і той, хто давав наказ розказувати по школам,що діти не займатимуться в приміщенні Будинку культури фізичною культурою. Умовляти депутатів про скасування, взагалі низько.

 2. Спостерігач 01.06.2018 at 08:34

  Евеліно)))) , мабуть, це ви просебе? Вже всі в місті знають, що саме ви умовляєте депутатів не підтримувати проект міського голови про скасування незаконного рішення по підпорядкуванню ДЮСШ!

 3. Людмила 01.06.2018 at 10:55

  Шановна громадо, яка долучається до обговорення цього питання!

  Рекомендую читати , в першу чергу, Закони України «Про освіту» та «Про позашкільну освіту». Це законодавча основа, яка була порушена. Там чітко сказано, що ДЮСШ — позашкільний заклад. Далі як у ланцюжку — раз позашкільний — то відноситься у підпорядкуванні до ОСВІТИ. Все. крапка. Щодо положень — це не Закон. Положення регламентує діяльність закладу. Положень теж два — Про позашкільний заклад і Про ДЮСШ. Автори Статуту, який представила начальник відділу молоді на сесії, — зачепилися лише за один з пунктів саме цього Положення про ДЮСШ. Але це не законодавча база, це типовий зразок, затверджений постановою КМУ. Під час голосування — хто з депутатів уже був ознайомлений з цими ЗОКОНОДАВЧИМИ документами. Впевнена, ніхто. Оскільки депутатський запит — не входить до зареєстрованих у порядку денному питань сесії. А далі ще порушення — знову відповідно до Закону про діяльність місцевих депутатів. Запит розглядається принаймні ТРИ дні, а не голосується відразу. ПИТАННЯ ПЕРЕПІДПОРЯДКУВАННЯ мало би спочатку вивчитися, а виноситися на голосування. А у нашому місті, чомусь, все, що пропонується депутатом Березанською Е. підтримується і голосується одноголосно без обговорення, без вивчення. Заздрю Евеліні, яка ДОВІРА депутатського корпусу у її правоті. ЧИ НЕ ДИВНО? І нарешті про ПЕДАГОГІЧНИЙ колектив школи — своїм рішення ви, шановні депутати, позбавили тренерам-педагогам бути ПЕДАГОГАМИ. Викинувши слово «позашкільний» зі Статуту ви змінили статус цих людей, не спитьавши їхньої згоди. Що буде з їх стажем педагогічним, нарахуваннями пенсійними? ХТО ПОДУМАВ ПРО ТРЕНЕРІВ як про ЛЮДЕЙ? Якщо депутати на цій сесії не змінять ситуацію, вважаю, що цим покажуть свою НЕКОМПЕТЕНТНІСТЬ, ЗГОВІР, прояв НЕПОВАГИ до міського голови, але в першу чергу до ДІТЕЙ, БАТЬКІВ і ТРЕНЕРІВ ДЮСШ.

 4. Спостерігач 01.06.2018 at 15:36

  Людина написала чітко, аргументовано, зі знанням справи! Зрозуміло для всіх з посиланнямми на закони! На жаль, начальник відділу молоді таспорту та начальник юридичного департаменту міськ ради цього не розуміють, чи просто не хочуть розуміти!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.