Про «об»єднання" Сабова і Поповича...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У деяких місцевих ЗМІ з"явилась інформація про те, що, начебто Сабов запропонував Поповичу «об»єднатися" заради перемоги на наступних виборах міського голови.

Оскільки по віку Попович не може бути заступником міського голови , то, очевидно, що мова йде про підтримку Сабовим  кандидатури Валерія Федоровича на вищу у місті посаду.

Нагадаємо, що раніше вже була спроба подібного «об»єднання" цих кандидатів в «мери». Проте тоді вони ніяк не могли визначитись, хто з них буде грати першим номером. І, як, результат, міським головою в той час став  В.Сабадаш.

Якщо у 2013 році таке об"єднання" було доцільним, то сьогодні воно позбавлено всякого сенсу.

По-перше. у 2013 році Сабов мав підтримку і балотувався від найрентиговіших партій, а сьогодні від партії аутсайдера, та ще й , як кажуть, з сумнівною репутацією.

По-друге, після перебування на посаді міського голови особистий рейтинг Сергія Олександровича зменшився на порядок, в той час його антирейтинг чи не найвищий серед потенційних кандидатів на посаду міського голови.

По-третє, чи потрібно Поповичу «об»єднуватися" з Сабовим, який перебуває в гострих стосунках з обласною владою і якого фактично «викинули» з пропрезидентських політсил. Що таке конфронтація міського голови з обласним керівництвом, Попович і місто відчули на собі у 2002—2006р.р.

По — четверте, а де гарантія, що виборці, які голосували за  Сабова у 2014 році,  віддадуть свої голоси кандидату, якому під кінець каденції піде восьмий десяток

Таким чином, Сабов для Поповича, на нашу думку, скоріше «тягар», ніж «помічник».

 

 

Про «об»єднання" Сабова і Поповича...: 3 комментария

  1. Петя 10.09.2015 at 08:18

    мер буде Сапович

  2. ОЛЕГ 11.09.2015 at 07:10

    И в каких аналах «Рідного міста» родилась эта тема? Я не оговорился, именно, аналах...

  3. admin 11.09.2015 at 09:07

    Псевдоолегу: — про пропозицію Сабова Поповичу «об»єднатися" повідомила «весна» на «Васильків інфо» . Ми лише висловили свою думку з цього питання. Вона зводиться до того, що таке «об»єднання" не змінить шанси обох на перемогу на наступних виборах. Крім того, ми вважаємо, що людині віку Поповича не під силу виконувати обов"язки міського голови в повному обсязі. Під кінець каденції йому піде восьмий десяток. Не потрібно місто виставляти на посмішище...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.