Про Мосійчука та його інтерв’ю О. Вахнію

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Недавно на сайті Vasilkov.info з’явилося інетрв’ю І. Мосійчука, затриманого СБУ за підозрою в підготовці терористичного акту напередодні Дня Незалежності України, за підписом Олеся Вахнія.

Серед іншого Мосійчук сказав: «Ми, як депутати Васильківської міської ради, борячись з поширенням наркотиків у нашому місті, чорним ріелтерством, незаконним гральним бізнесом, земельними аферами, демонстрували українській громадськості, як можуть, а головне повинні працювати в органах міського самоврядування депутати-націоналісти».

Якщо сприймати сказане Мосійчуком за правду, то головною зацікавленою особою в запровадженні І. Мосійчука за грати є, безумовно, Іващенко, причетність якого до масштабних оборудок із землею, зокрема оформлення земельних ділянок на підставних осіб, не викликає сумніву.

Крім того у місті досить поширена версія про те, що Мосійчук перебрав від Іващенка занадто багато владних повноважень, і як наслідок цього, зазнали трансформації «ліві» грошові потоки. Звичайно не на користь Іващенка.

Мосійчук, хто б що не казав, здатен логічно мислити, і як можна передбачити, аналогічні думки закралися в голову і йому...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.