Про Миколу Неділька?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Захоплююсь вмінням Владлена Сергієнка малювати психологічні портрети індивідиумів. Як приклад раджу переглянути його останню публікацію в ф.б. на «Форумі вільних людей». Точні деталі, яскраві мазки, розміння психології суб"єкта опису,  і все з прив"язкою до часу, місця, супутних подій. Якщо до цього добавити оригінальність викладу та вміле використання багатства української мови, виходить просто шедевр.

«У деяких радєтєлєй за добробут васильківців, які від недавна почали себе позиціонувати викривачами тотальної корупції, сьогодні почало підгорати дно. Та так, що вони почали пісяти окропом і какати шлакоблоками, отримавши повістку до військкомату.

Чомусь дехто з них вважає, що своїми регулярними віртуальними випердишами та абсолютно безграмотними, а подекуди відверто тупорилими писульками на черговому кислотно-психоделічному блозі, злизаному до останнього кілобайта у покійного Ігоря Гаврилюка (даруй, Боже, спокій його душі), можна так допекти владу, що його фейсбучного героя-трудоголіка, більше схожого на Містера Біна з пивним бурдюком, сам Порошенко вирішив відправити на фронт боронити Суверенну Україну від зовнішнього агресора.

Вочевидь, залежні від гаджетів та соцмереж депутати, настільки вірять, що подібні пасквілі дадуть їм змогу залишити власний слід у Всесвіті, що постять розписки про отримання повісток до райвійськкомату.

Життя у світі власних ілюзій та непомірне відчуття власної величі, мабуть, остаточно вишибає сіру речовину, коли мова йде про регулярне щорічне проходження військово-лікарської комісії та актуалізацію облікових даних. Це роблять абсолютно всі військовозобов'язані чоловіки віком до 45 років згідно ЗУ „Про загальний військовий обов'язок“.

Оскільки до 2014 року в цій країні робилося все, щоб підірвати мобілізаційну роботу і у військоматах розвели відвертий бардак, держава Україна під ризиком військової інтервенції РФ, вимушена раз на рік чи два цікавитися здоров'ям дорослого чоловічого військовозобов'язаного населення.

Я особисто два роки поспіль саме у лютому місяці проходив ВЛК і отримував у свій військовий квиток актуальне мобілізаційне розпорядження на випадок оголошення чергової хвилі мобілізації. Так робить увесь цивілізований світ, військова доктрина якого полягає у тому, щоб здорові чоловіки (а в деяких країнах і жінки) могли за певних обставин дати відсіч супостату.

На сьогоднішній день призову військовозобов'язаних осіб нема. Але один депутат Васильківської міської ради, вирішив пропіаритися на розписці, розповідаючи в коментах до свого поста, що він „приписаний до іншої структури“, а не до якогось там задрипаного Васильківського військкомату.

Особливо доставило бравурне булькання про те, що він готовий до мобілізації, як морпіх перед висадкою, але на жаль, окрім цього депутата більше нікому боротися з внутрішнім ворогом в тилу, шляхом поширення брехливих листівок та іншого типового для Василькова „бурлєнія говн“.»  

авт. Владлен Сергієнко

P.s. Не відмовив собі в задоволенні розмісти його в своїй хроніці і в групі "Політика «Підслухано Васильків»...

Про Миколу Неділька?.: 3 комментария

 1. Думка 31.01.2018 at 16:30

  Автор вірно підмітив всі морально-психологічні якості депутата М.Неділька

  — «один депутат Васильківської міської ради, вирішив пропіаритися на розписці, розповідаючи в коментах до свого поста, що він „приписаний до іншої структури“, а не до якогось там задрипаного Васильківського військкомату.»

  Якщо так гостро стоїть питання щодо іншої структури, то якого рожна цей депутат баламутить місцеву громаду видаючи себе за борьця з місцевою корупцією? Адже він відомий тим, що є захистником інтересів місцевих оліхархів. Та й на виборах набрав лишень 30 голосів, а це не більшість виборців міста...

  Партії які запрошують таких кандидатів, щоб не осоромитися повинні добряче подумати чи потрібен такий представник народу в раді!

 2. клуб знатоков 01.02.2018 at 16:59

  призвали 20 депутатов горсовета, в том числк и Никоая

 3. Вілла в Італії 02.02.2018 at 15:11

  Васильківські бандюгани, які розікрали все місто та привласнили собі стратегічні об"єкти (очисні та комунікації та ін. майно) взяли до себе на роботу двох негідників: соціопата Шевченка мирного та патологічного брехуна-уриста Недоділька, які ведуть новостворений сайт з вкраденою назвою та дизайном у Ігоря Гаврилюка — shitimech.com.ua

  Дуже сподіваюсь, що це рагуляче зміїне кубло буде розтріпане найближчим часом з усіма його учасниками, на більшість з яких відкриті кримінальні справи, а мирному і недюлькі нарешті випаде можливість покупатися в їх улюбленому середовищі — в одному із басейнів очисних споруд

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.