Про «Лексус», кінотеатр «Дружба» та заяву Присяжнюка (ОНОВЛЕНО)…

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останнім часом на сайті Vasilkov.info ведеться жвава дискусія навколо передачі в довгострокову оренду міського кінотеатру «Дружба».

При чому загострюється увага на тому, що єдиною особою, яка взяла участь  у відповідному конкурсі, є власник чорного «Лексуса» (державний номерний знак 0049), і що, начебто, ця особа є помічником голови Васильківської РДА В. Сабадаша.

Деякі учасники дискусії роблять припущення, що передача в довготривалу оренду (терміном на 10 років) кінотеатру є першим кроком до приватизації на даний час найпривабливішого об’єкту у Василькові.

Враховуючи ланцюжок «помічник Сабадаша – Сабадаш – Присяжнюк», дехто припускає, що в кінцевому підсумку кінотеатр «Дружба» може перейти у власність А. Присяжнюка.

І таким чином, відповідно, Іващенко за рахунок кінотеатру може залагодити стосунки із головою КОДА, який публічно заявив, що запропонував Іващенку не чекати «судного дня Президента», а самому написати заяву про звільнення.

Ми не можемо підтвердити або спростувати таку версію. Але абсолютно зрозуміло лише одне. Затримка з виконанням обіцянки Анатолія Йосиповича щодо звільнення Іващенка викличе до життя ще не одну із подібних версій, що в свою чергу вкрай негативно впливатиме на авторитет самого Присяжнюка, і, що ще гірше, на авторитет Партії регіонів у Київській області. Чи потрібно це керівництву ПР, особливо напередодні виборів до Верховної ради України?

P.S.:  За нашими даними щасливим власником кінотеатру «Дружба» став Гандзюк Артем Миколайович, заступник голови громадської ради при голові Васильківської РДА, голова благодійного фонду «Розвиток Васильківщини».

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.