Про громадську активність...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як відомо, Сабов вважає своїм найбільшим досягненням небувалу «за всю тисячолітню історію Василькова» активність місцевих громадських організацій та їх участь в прийнятті управлінських рішень.

Може Сергій Олександрович і добре знає древню історію нашого міста, проте в суперновітній — явно не «копенгаген».

Пояснимо свою думку. Доконаним фактом є те, що у Василькові найбільший всплеск громадської активності проявляється в тоді, коли у місті великі негаразди, а місцева влада нездатна забезпечити мир і стабільність на ввіреній території.

Не будемо вдаватись в деталі, лише нагадаємо, що подібні збурення громадської думки відбулися в нашому місті під час сумнозвісного конфлікту Поповича з Засухами на початку 2000 рр. Аналогічна ситуація виникла у Василькові і під час «правління» Іващенка.

В обох випадках незвичну для «нормальних» часів активність проявляли, як опозиційні, так і провладні місцеві ГО.

При бажанні, можна привести безліч прикладів, які підтверджують нашу тезу.

І, наостаннє. За Сабадаша, коли у місті була порівняно нормальна ситуація, і діяльність місцевих активістів вкладалась в цивілізовану форму...

Для чого Сергій Олексадрович публічно висловився на цю тему — нам невідомо. На нашу думку, краще б пояснив ситуацію з «залізом» з даху БК, частина якого, начебто, «зникла» в невідомому напрямку...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.