Про безтолкового опозиціонера і ялинку в Хмельницькому...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Я й так добре знав, що Микола Неділько безтолковий опозиціонер. Але, вибачте, не думав, що до такої міри.

Сьогодні побачив в ф.б. чергове глупство Миколи. «... В Хмельницькому місцева влада не вкрала кошти на новорічній ялинці, як це зробила місцева влада у Василькові, де на новорічну ялинку і прикраси на неї витратили з міського бюджету понад 800 тисяч гривень !..».

               Пікантність ситуації тут полягає в тому, що за подібну ялинку у Хмельницькому заплатили 2 000 000 гривень...

 

Про безтолкового опозиціонера і ялинку в Хмельницькому...: 6 комментариев

 1. Вода 12.01.2019 at 17:31

  Так, для інформації, вартість 18-метрової ялинки в Хмельницькому — 490 тисяч гривень зі штучними гілками, металевою підставкою та антивандальною огорожею. Ціна прикрас — 1 млн 260 тис. грн, сюди входить 3Д ілюмінація, світлодіодні кулі, метеоритний дощ та фігури: олені, сніговик, ангел.

  Але, бюджет м. Васильків, мабуть дуже різниться від бюджету м. Хмельницький так само, як і кількість населення у нас в місті 36 тисяч, а в Хмельницькому 265 тисяч. Якщо ж поділити вартість ялинок на кількість населення результат буде не на користь нашого міста.

 2. admin 12.01.2019 at 18:11

  Воді — Хмельницькі ЗМІ вказують вартість прикрас в 1,5 млн. грн. До того ж ялинка і прикраси там придбані на рік раніше. А ціни, як відомо, на місці не стоять. Це так, до слова. Цієї публікації могло б і не бути, якби не відверта маніпуляція з цифрами Неділька. Зараз головне забезпечити надійне зберігання ялинок та прикрас, щоб їх можна було використати ще декілька років...

 3. Вода 12.01.2019 at 18:21

  Так це питання, ви ж підняли, не я. А, я лише взяв арифметику. На одного мешканця нашого міста вартість головної ялинки складає 22 грн., а на мешканця Хмельницького 7 грн.

 4. admin 12.01.2019 at 18:32

  Воді — питання підняв не я, а Неділько. Будь хто, хто хоч елементарно розуміється в арифметиці для початкових класів, знає, що в даному випадку чим більша кількість населення міста, тим менша вартість ялинки в розрахунку на одного мешканця Адже чим більший знаменник, тим менший дріб. Наприклад в Києві наведена вами цифра буде орієнтовно в 10 разів менше, як в Хмельницькому. Тому ваша інформація є також свого роду маніпуляцією, правда не такою примітивною як у Неділька...

 5. Вода 12.01.2019 at 18:51

  І де тут маніпуляції? Навіщо вам взагалі цю тему піднімати? Підняли, вперед за «орденами».

 6. Радикал 13.01.2019 at 23:50

  Згоден, що головне це забеспечення надійного зберігання таких дорогих прикрас. Кожного року купують та невідомо куди дівають. Безгосподарність та безалаберство відповідальних осіб !

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.