Про безпритульних тварин...: 14 комментариев

 1. АРСЕН 24.02.2017 at 19:46

  Все залежить від того,хто очолить це добре діло.Якщо Сіранчук то результат буде,а якщо такі як Гладкова,то і грошей не буде і собак стане більше.

 2. ветеринар 24.02.2017 at 22:35

  Гладкова навпаки буде собак розмножувати,щоб бабки списувати на них.Це ж золоте дно для неї.Одна кліпса собача 700 -1000 грн.Кліпсу почепить собачці та й відпустить. Хто буде контролювати чи прооперована собачка чи ні? А ніхто.А грошики в кишеню...Висновок: потрібно на цю справу залучати порядну чесну людину,щоб не було такого безладу,як на наших кладовищах.Адже мер знову вислуховує та червоніє за бездіяльність фірми "рога і копита "під її керівництвом.

 3. Аня 25.02.2017 at 07:21

  Дорогі поробіть краще , водопостачання в місті зробіть краще!!!!

  А не таким малим чином через собачок, гроші відмивати !!! Разом з сабадошом займіться першочерговими проблемами!!!!

 4. тимми 25.02.2017 at 09:09

  До речі був на кладовищі на верхньому масиві, пройти неможливо, всі ходили по могилах, тому що дуже багато незрізаних товстих дерев. Невже служба цього не бачить? Щодо Т.Гладкової, мабуть працює тоді, коли «лямчик» є. Проблемами пересічних громадян не переймається та дуже ГАРНО вдівається. Відповідно кошти має.

 5. admin 25.02.2017 at 09:56

  Ані — я «шокований»! і в той же час радий — Ви знову з нами...

  Мусимо зауважити, що станом на сьогодні Ви дещо відстали від васильківського життя. Маю на увазі Ваші закиди щодо проблем з водопостачанням. Якраз у минулому році в цьому напрямку у Василькові зроблено значно більше. як за останні 20 років — збудовано 5 нових свердловин і майже кілометр магістрального водогону, і ще багато чого. Значна частина робіт проведена за державні кошти, які зумів залучити до цього Сабадаш, прізвище якого Ви пишете з малої букви...

 6. ветеринар 25.02.2017 at 10:49

  АНІ.Ви що,дійсно вважаєте,що проблема собак в місті це не головне??тоді Ви дійсно відстала в усьому.

 7. Ріма 26.02.2017 at 07:34

  Підтримую Аню, через собак гроші відмивати будуть!!! Дороги просто жах, по тротуарах неможливо ходити, і ще куча проблем важливих!!!!

  А мер і його оточення займаються чим завгодно, але не першочерговими проблемами!!! Адмін, вам платить з/п сабадаш чи пірінська? Шо ви тут випусуєте які вони молодці, по типу щось роблять для міста...проблем у нас вище криші! А ви тут херню всяку публікуєте!!!!

 8. Інспектор 26.02.2017 at 12:21

  Херня, як ви кажете буде тоді, коли вас за ваш зад, або довгий язик вкусить розлючений пес, що доді ріма співати будете? Чи може ви пішки не ходите як більшість мешканців міста, тому в не переймаєтесь цією пооблемою? А от що використання коштів треба контролювати — погоджуюсь, тому що довіри до влади немає!

 9. ветеринар 26.02.2017 at 12:47

  ШАНОВНІ,пройдіться по ХИТРЯЧКУ це просто жах.Тічка собак не дає пройти ,кидаються навіть на машини.Куди дивиться Мазепа,?адже йому платять кошти за аренду тротуарні,мав би посприяти захисту прав споживачів.Мабуть чекає коли ж Гладковій виділять "лямчик ".

 10. Тетчер 12 27.02.2017 at 00:06

  Да гладкова шубки міеяє,а відсотками з клаловищ ділиться з сашуликом ,той ніде не пропаде ,земельки нема то він до бюджету добрався. І як на те Сабадаш дивиться?довго ще Сашульку з Ірулькой терпіть буде/?

 11. Тетяна 27.02.2017 at 14:36

  Собак в місті розвелося стільки, що не можна спокійно пройти... Потрібно щось з ними робити. Створювати притулки, відловлювати і таке інше, іначе скоро будуть нападати на людей

 12. Безпритульна собака Жучка 27.02.2017 at 20:36

  Давно вже мрію про нормальні, як би європейські умови, свого і без того невеселого собачого життя. Посудіть самі. У минулому році спробувала харчуватися біля ресторану «Бабай». Ну той, що біля Стугни. Наче тепло та смачно пахне. Але після того, як побачила господаря, зрозуміла — такий не просто вижене, а ще й мене зварить на друге.

  Згодом перебралася до готелю «Авалон». Там було шумно, весело, іноді пахло шашликами, а жалісливі мажорні діти підгодовували мене черствим чорним хлібом. М'яса я так і не скуштувала, отримала пинка під зад від кухаря та втекла ... до військового містечка. Казали — там перезимуєш. Але...

  Не знаю, хто такий Шушулик, але весь ресторан «Прага» від нього тільки тремтить. Дуже смачні були кістки після званої вечері, на якій Шушулик розповідав присутнім про якусь Юлю, яка скоро стане президентом та зробить порядок в країні. А я зрозуміла — та Юля може і побудує притулок для тварин. Але не для всіх, а тільки для тих, хто буди лаяти за неї: «Юля, гав, Юля, гав, мене Яник ображав!» Після тої вечері більше кісток не було, на жаль...

  Так і зимувала у під'їздах та підворотнях. Один раз — навіть біля мерії. Тоді якісь темноволосий симпатичний дядька, що вийшов до машини, навіть дав мені цукерку та мовляв: «Тримайся Жучка, скоро на сесії — твоє питання». Я тримаюсь... Але залишилось недовго...

 13. ветеринар 28.02.2017 at 20:58

  Тримайся Жучка,якщо твоє питання очолить порядна людина то все буде добре,а якщо фірма «рога і копита»яка при Жеку знаходиться то долі твоїй я не заздрю...

 14. васильківчанин 02.03.2017 at 11:35

  Гладкова вже втекла з Жека в невідомому напрямку.Шукайте вітра в полі тепер!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.