Ви нас дістали із своїми МАФами!!! (оновлено)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

ГО «Рідне місто» вимагає оприлюднення документів щодо встановленн МАФів у Василькові.

Ви нас дістали із своїми МАФами!!! (оновлено): 4 комментария

 1. Небайдужий 17.11.2012 at 13:17

  Ти дивись. Мазепа ніяк не угомониться з МАФами, може і правда здвине з мертвої точки це діло.

 2. Nazar 18.11.2012 at 13:57

  Не мазепам , щас полекше засуха не прошла, иващенко втик , ще сабодаж скрипку посадив , кажуть за вибори що недав результат.

 3. Олег 18.11.2012 at 16:29

  Правильно шановний Небайдужий. Тільки заодно і привести порядок тротуар біля ринку «Хітряк». Але цього не вийде, тому, що і тротуар і МАфи на ньому давно викуплені власником ринку Мазепою. Викуплена і земля під тротуаром. І вже без дозволу власника землі на цьому тротуарі нічого не можна робити, і Мафи там будуть стояти доки власник забажає. Давайте попросимо Вікторію Мазепу розібратись. Може Вона так саме і військове містечко порадує. Може там також є тротуари, які Мазепа не проти купити. Зніміть рожеві окуляри. Вікторія Мазепа бореться з Мафами, які не встановила її родина. Нормальна здорова конкуренція і мандат депутату міськради як раз гарний інструмент для цього. Кожен сам визначає для чого іде в депутати.

 4. Небайдужий 19.11.2012 at 17:38

  Олег я повністю з вами згоден. Думаю першочергове завдання не надати можливість цим МАФам так само приватизувати землю, а потім розберемся і з Мазепою. Але потрібно віддати належне Мазепі, що хоч не дав вкрасти у громади міста (помічником Сабадаша Лексус 0049 Артемом, та самим Іващенко)кінотеатр Дружба.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.