Приховуємо? Для чого?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А. Боровик: Іващенко залишив посаду міського голови 06.11.2012р.
Станом на 14 листопада на дверях його кабінету висить табличка – міський голова Іващенко Сергій Григорович.
На моє запитання, коли знімуть цю табличку, О. Скиба відповів, що він сам це вирішить.
Нагадаю, що в трьох номерах газети «Життя і слово», які вийшли після 6 листопада, не було жодного повідомлення про відставку Іващенка.
ГО «Рідне місто» просить секретаря міської ради Т. Гладкову, яка сьогодні виконує обов’язки міського голови, доручити М. Лісниченку, в найближчому номері газети оприлюднити інформацію з цього питання просимо також першого заступника міського голови О. Скибу негайно зняти з кабінету міського голови табличку з прізвищем Іващенка.

Приховуємо? Для чого?: 4 комментария

 1. Кукусик 14.11.2012 at 23:26

  А говорили что боретесь за интересы горожан? А на самом деле их табличка на пустом кабинете интересует. Спят и видят что бы свою туда повесят.

 2. карпо 15.11.2012 at 10:46

  Я вважаю, що проблема не в табличці. Проблема в тому, що такого відношення до виборців не можна допускати. 17 написав заяву, проголосували на сесії так, що жоден з депутатів про це не знав. Як це може бути в «европейському» місті, яке він обіцяв своїм виборцям. 6 листопада пішов «по английськи — не прощаясь». Ще раз плюнув в ту ж криницю.

  А ці, що залишилися, мабуть знаходяться в шоці і не знають що робити. Так нехай розпочнуть з самого простого, нехай знімуть табличку, проінформують виборців про ситуацію в Василькові, про те як будемо разом зимувати з тими боргами, що залишив Іващенко. Якщо вони не такі, як Іващенко, нехай перестануть брати хабарі, бо підуть туди ж куди і їх шеф.

  Все дуже просто.

 3. Небайдужий 17.11.2012 at 13:24

  Тай пішов, і що тут обговорювати, і слава Богу! Я знаю одне, головне це нам громаді видвинути одного кандидата, дійсно достойного, щоб у нас знову не вкрали перемогу такі як: Мартинюк, Іващенко, Сабадаш, Крикунов, Паджакідзе.

 4. Nazar 18.11.2012 at 14:01

  У тому и бида , що кандидатив багато, от и виграет придставник влади!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.