У ВАСИЛЬКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

ДЕПУТАТСЬКИЙ
ЗАПИТ ДЕПУТАТА
ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Т.
ШЕВЧЕНКА

До мене, як депутата Васильківської міської ради, надходять звернення від мешканців міста Василькова, з приводу численних фактів порушень вимог чинного законодавства керівництвом комунального підприємства «Васильківжитлоексплуатація».
Так, зокрема, мені стало відомо про такі порушення.
Комунальне підприємство «Васильківжитлоексплуатація» уклала договір про надання юридичних послуг із адвокатом Завірюхою та сплатила за вказаним договором 120 тисяч гривень. Відповідно до вказаного договору Завірюха повинен був представити інтереси підприємства лише в одній справі – у судовому спорі із податковою інспекцією про скасування податкового рішення-повідомлення. Вказана справа була програна адвокатом Завірюхою.
Викликає великий подив, що за наявності штатних юристів та за можливості звернутися за юридичною допомогою до юристів засновника підприємства – Васильківської міської ради, КП «Васильківжитлоексплуатація» укладає договір на величезну суму із людиною із сумнівною репутацією, раніше судимою за хабарництво та низьким професійним рівнем Завірюхою.
Крім того, мені відомі достовірні факти про необґрунтоване списання керівництвом КП мобільних телефонів та комп’ютерних моніторів, які були закуплені в листопаді 2010 року.
І всі ці порушення відбуваються на фоні постійного дотування підприємства з місцевого бюджету та, заяв керівництва КП про, нібито, відсутність коштів у підприємства на покращення побутового обслуговування населення та забезпечення освітлення міста у вечірній період.
На підставі вищевикладеного, прошу Вас вельмишановний Сергію Григоровичу, доручити провести службове розслідування зазначених фактів та за умови їх підтвердження, прийняти рішення про невідповідність керівництва КП «Васильківжитлоексплуатація» займаним посадам та звільнення осіб, які допустили порушення.

НАШ КОМЕНТАР

Очевидно, цим депутатським запитом повинні зацікавитися в першу чергу правоохоронні органи, зокрема, Васильківська міжрайпрокуратура, до якої ми обов’язково передамо цей номер нашого бюлетеня.

P.s.: Як ми і обіцяли наш бюлетень з депутатським запитом Т. Шевченка потрапив до Васильківської міжрайпрокуратури. Сподіваємось на те, що прокуратура дасть оцінку викладеним у запиті фактам.

У ВАСИЛЬКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ: 3 комментария

 1. мешканець в/м 11 25.02.2012 at 17:16

  Если каждый руководитель, который держит штат юристов на своем предприятии будет нанимать адвокатов со стороны и расплачиваться деньгами населения, то извините тарифы будут тогда заоблачными, ведь стоимость услуг будет заложена в новый тариф. Тогда зачем держать на предприятии непрофессионалов, которым мы платим? Или это комуто очень выгодно. Точто на предприятиях работают непрофессионалы и так ясно!!! Или ктото возразит обратное?

 2. Петро 27.02.2012 at 01:03

  >Точто на предприятиях работают непрофессионалы и так ясно!!! Или ктото возразит обратное?

  Если у руля страны находится проФФесионал, то что можно говорить о том, что творится на местах?

 3. Сергийко 28.02.2012 at 14:25

  Штат юридичної «прислуги» на чолі з Шумило на гроші громади найнятий , але працював виключно на особисті інтереси «керманича» міста. За це Шумило й отримала квартирку поза всілякі черги та нову посаду — вже заступника у «хазяїна». Тією ж доріжкою й крокує нинішній «видатний правознавець» — Крикунов.

  Тільки вони ще не знають куди ті доріжки заведуть, — почекаємо до наступних выборів!? А може зробиться щось і раніше

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.