Приватний будинок біля кафе «Змієві вали»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Без наших коментарів подаємо проект рішення міської ради, який має бути розглянутий на сесії 23 червня ц.р. ...

Приватний будинок біля кафе «Змієві вали»?.: 22 комментария

 1. Ігор 01.06.2017 at 15:06

  А що там в генплані садибна забудова передбачена? Чи Шашулик навчив Сірожу методології як треба працювати в земельній комісії? Ні стида, ні совісті. Вже просив би під офіс чи комерцію чи магазин, Ні! І тут треба збрехати громаді, ганьба убютку!

  • вода 01.06.2017 at 15:53

   В генплані, саме цікаве, є там маленький шматочок, з такими милим для вуха найменуванням «территорія малоповерхової житлової забудови».

   Не місто, а камасутра якась...

   • Ігор 01.06.2017 at 17:15

    Ніяка там не малоповерхова житлова забудова. Там території громадських центрів. Уважніше дивіться генплан.

 2. вода 01.06.2017 at 15:11

  Мабуть мова йде про ділянку між кафе та будинком № 4 по вулиці Грушевського.

  Дійсно, якщо перекрити прохід до 9-поверхівки по вулиці Грушевського 6, там ця одна сотка і влізе. Зрубати ялинки зліва, якщо стояти спиною до пошти та абрикоси з права, вирівняти і вперед…...Я, вірно розумію, що це наш депутат, представник партії «Батьківщини»? Чи просто збіг?

 3. admin 01.06.2017 at 15:15

  воді — ви розумієте вірно — не збіг!..

 4. вода 01.06.2017 at 15:29

  Коли вже ми почнемо читати такі новини про Васильків:

  comments.ua/society/58437...varah-samom.html

  Новий парк в Броварах.

 5. Гуру 01.06.2017 at 16:44

  Не Сірожа, а точно уБЮТок. То брату землю в лісі по Бурках організував, то кучками підставних осіб в ЦНАП водить, щоб заяви на нововиділення писали, потім проголосовані земельні діляночки продає. Тепер собі на 49 рочків будиночок в центрі міста організовує (Сірожа! Ти стільки ще не протягнеш, твоя совість, загризе тебе набагато раніше (хоча де їй братися)

  Не депутат, а бізнесмен земельний. Перебирає, бідолашний, досвід Слончака та не тільки досвід, а й славу!

  Нема Сірожа в тебе совісті і сорому нема та й розуму вистачає тільки на те, щоб тільки громаду обкрадати і собі в кишеню класти. Бо щоб чесним шляхом заробляти, треба думати, а якщо думати нема чим, то простіше земелькою васильківською торгувати та й про себе і родичів не забути, щоб так би мовити, ні себе, ні їх не обділити.

 6. Бурсова Л.П. 01.06.2017 at 16:47

  Сергій Олександрович! Так ви ж разом з Любою Лущик відмовляєте мешканцям, якщо в проекті рішення зазначені слова «біля будинку», а собі все можна? Це настільки нагло та безсоромно. Вам не місце в земельній комісії, ви просто зганьбили себе.

 7. Петро 01.06.2017 at 17:26

  Сергій, мені соромно за тебе! Знав тебе багато років як порядного чоловіка, однак , бачу влада псує і порядних людей! Хто тебе втягнув у цей бруд? Слончаку вже нічого не поможе, а тобі ще жити в місті! Подумай про майбутнє та про людец і не позор свою родину! Зупинись доки не пізно...

 8. Андрій Шевченко 01.06.2017 at 17:27

  Друзі є пропозиція підписати та направити лист міському голові!

  Шановний Володимир Іванович Володимир Сабадаш

  МИ, ПРОТИ ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ТА РОБОТИ ГРАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ В НІЧНИЙ ЧАС!

  Понад 70 % усіх нічних злочинів та порушень громадського правопорядку і безпеки здійснюється у стані алкогольного сп'яніння. Ми повинні об'єднатися, щоб спільними зусиллями вирішувати цю проблему.

  Тому просимо провести громадські слухання в найкоротший термін,основною метою яких буде обмеження на території міста торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями в закладах роздрібної торгівлі з 23:00 до 08:00 та обмеження з 22:00 до 10:00 роботи гральних закладів, які діють як пункти розповсюдження державних лотерей ПрАТ «Українська національна лотерея» та закладів, в яких працюють термінали електронної системи прийняття ставок.

  Хто готовий підписати лист прошу ставити +

 9. Чорнобилець 01.06.2017 at 17:35

  Андрію, повністю з Вами погоджуюсь, та пропоную ще підписати листа проти дерибану васильківськоі землі. Ще б на площі під будинок соточку видали! Гнати цих дерибанщиків в шию! ПОЗОР ДЛЯ ВАСИЛЬКОВА! Ганьба таким депутатам!

 10. Гість 01.06.2017 at 17:47

  Як же Сергій ти не розумієш, що опинився в руках кукловода — слончака, який твоіми руками робить свою дурно пахнущую справу? Не хочеш, чи не можеш зрозуміти?

 11. Думка 01.06.2017 at 19:18

  Вітаю всіх васильківців з «прекрасним» вибором значної частини місцевих БЮТОвців. Які не соромляться вирішувати свої особисті питання, а не громади. Коли думати будемо? Нехай би за пані Юлію голосували, а за місцевих навіщо, адже бачили що в більшості їх депутатів буде мета як найбільше за каденцію набрати земельки під свої інтереси. Ще й пролізли до земельної комісії. Ганьба та сором тим БЮТовським депутатам, які зганьбили свою лідерку.

  А пану Сергію треба нагадати, щоб слово перед виборцями тримав, а не був васильківським «Попандопалом»!

 12. Сергій 01.06.2017 at 19:46

  Я вам скажу так:« плох тот ученик что не превзошел учителя» а Сан Санич вчитель опитний та зі стажем!!

 13. Василь 01.06.2017 at 21:52

  Які все ж таки жалюгідні ці місцеві представники-очільники БЮТ. Швондєр із Шаріковим рішили всьо взять і подєліть! От тільки дєліть будуть виключно між собою та родичами. Пора вже починати процедуру відкликання, щоб не доводити до оперативного втручання ветеренарів з місцевої свиноферми

 14. Член земельноі комісіі 01.06.2017 at 22:38

  Доки ви тут писанину пишите, я вже пів міста роздав «своім людям» та продав чимало ! Пишіть , пишіть, а я своє діло знаю.

 15. Ігор Денисенко 02.06.2017 at 13:58

  Позитиву в коментарях до бажання члена ПР Сергія Сергієнка, що насправді є членом ПРиБЮТу хапнути наступне ЛАСЕ, що цією поважною командою у складі 22-ох хапалося із земельного ресурсу міста з 2006 року, — я не побачив. Що дуже приємно. Можливо місто не дозволить більше наругу над собою! Навіть депутат відписалася. Зосталося прийти на засідання профільної депутатської земельної комісії Васильківської міської ради і зафіксувати підняту руку «подельників», що проголосують за питання Сергія Сергієнка, тобто зафіксувати «подельників» злодюжки.

 16. Василь 02.06.2017 at 15:27

  Можливо падаван Шашулика Сірожа зробив все по закону? детальний план розробив на цю діляночку, попередньо взявши в сесії міськради на нього дозвіл? Чи нахрапом по шашуликовські діє?

 17. тим 02.06.2017 at 16:52

  не сумніваюсь в тому, що клієнт на цю ділянку у сєргієнка с. вже є. мабуть прилічно лямчиків запросив собі.

 18. Анастасія Петрівна 02.06.2017 at 17:00

  Влучно сказано:"васильківське попандопало "!!! Шкода тільки, що воно паплюжить память покійного Бацюка...І оце чудо ще балатувалося на мера????

 19. Радіо 03.06.2017 at 12:47

  Таких чуд))) в міській раді декілька, один чекає на крісло мера, інший в своєму прізвищі три помилки робить, зато амбіціі зашкалюють у двох, вважають себе самими розумними та хочуть керувати містом! Забувають хлопці що окрім прав, мають ще й певні обов'язки перед громадою!Влучно хтось написав: « как много жаждущих сидеть на троне и возглашать свои права, но для того , что бы носить корону, нужна не задница, а голова!»

 20. Антивирус 03.06.2017 at 13:45

  Уважаемые, ну что за #бурлениевозмущенногоразума!

  Ведь всякие там слончаки,сергиенки,гладковы,оглоданые,и даже-не побоЮся этого -иващенкисабадаши есть продукт нашего времени, идеологема которого — нажива любой ценой и за счет любого!И ,как правило, предметом воровства и отжима является собственность громады,которую умыкнуть можно безбоязненно и без последствий для своего здоровья.Главное — чтобы быть в системе, ее частью...

  Вы хотите заменить ставших вдруг «плохими» вчерашних «хороших»?А «хорошие» это кто? из каких будут?

  Из пламенных любителей Нэньки- националистов?- так семейка корчинских с ее штрейхбрехерством полностью разбивает все надежды;может патриоты/волонтеры? -и тут облом...горбачевско-сергиеновские разборки и дележ тому факт;попробуем поставить на бизьнес васюльковский? — так тут вообще ужос, алексаняны -семенцы «дающие» на город 10 копеек,апотом сдирающие с него десятки гривен!

  Проблема ведь вот в чем — надо делать выбор тому, кто приходит на мало-мальскую должность в управлении городом: или ты становишься частью системы,попирая при этом свои предыдущие заявления и обещания, или система тебя исторгает,а при остром конфликте — уничтожает(ау ,денисенко, намек понятен?)

  Так что же делать, может спросите Вы,граждане выморочного Василькова? Тут могу предложить два варианта:

  1. Взывать и ждать прихода Бэтмена,Человека-паука,или другого спасителя и сеятеля справедливости и добра. 2.Ожидать слома системы, построения хунты/диктатуры/самодержавия/,которая ограничит вороватый беспредел в «низах» .

  Иного не вижу...Так что удачного Вам ожидания.

  Мысленно с Вами,но живущий в иной реальности -антивирус..............

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.