Приватна забудова на Валах продовжується.(Відео)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На території Змієвих Валів у місті Василькові, Київської області, яка має унікальну культурно-історичну цінність загальнодержавного значення і відноситься до ретраншементу 16-18 ст. відновили будівельні роботи. Унікальна памятка історії, аналогів якій немає в Київській області з легкої руки депутатського корпусу і міського голови нахабно забудовується приватними будинками.
Сьогодні 19 травня розпочато встановлення електроопор. Також проводяться бетонні роботи.
Громада міста звертається у всі інстанції, але всі звернення нехтуються на місцевому рівні.
У вівторок 23 травня центральний офіс політичної партії УДАР погодився прийняти членів територіальної громади Василькова, де будуть надані всі необхідні матеріали для сприяння припиненню незаконного будівництва в історичній зоні Василькова.

Приватна забудова на Валах продовжується.(Відео): 8 комментариев

 1. мешканець в/м 11 19.05.2012 at 22:20

  Здорово б було якби УДАР влупив так, щоб від цих будівничих загарбників каміння від будівель не залишилось. Мабуть здорового глузду та совісті не хватає, що будуються на "кістках " історії народу нашого.

 2. Сергийко 20.05.2012 at 12:43

  Так пана «отця» недаремно ж ділянкою нагородили в цьому ж місті — трошки вспотіє , але ж відмолить це богохульство на кістках

  І чому тут дивуваться — бізнес в рясах вже давно «шагаєт» по Василькову і не тільки.

  І до речі — що заважає депутатам от «Удару», або КПУ, або «Свободи» оприлюднити імена «щасливчіків-забудовників», яким вони ж з іншими депутатами дозволили це будівництво

 3. мешканець в/м 11 20.05.2012 at 23:23

  До речі, якщо в кого є інформація, то оприлюдте!!! Здорово булоб знати, за які такі видатні діла земелькою нагородили, простим васильківчанам пишуть відмову про те що ведеться інвнтаризація землі, а цим супостатам є.

 4. Васильківчан 27.05.2012 at 15:24

  Не можу зрозуміти, що вас так дивує! Коли потрібно було після виборів вийти і продемонструвати свою незгоду з результатами, то в місті всі сиділи за зачиненими дверима, а як вали захищати то спохватились (раньше надо было пить боржоми... ). Доречі якщо комусь не надають ділянку, гадаю зараз це не є велика проблема, адже всі і кожен знає що зарарз в місті продається ВСЕ, просто не на все ми спроможні.

  А відносно цих забудов (особисто перевіряв їх документи) з боку законності там все гаразд. А моральність потрібно встановлювати в ієрархічному порядку, згори до низу.

  Моя думка така: це звичайна заздрість осіб, яким не перепала там ділянка. І не факт що самі ударівці поклали око на ці ділянки.

 5. мешканець в/м 11 28.05.2012 at 22:53

  Яка може бути заздрість, коли є історична цінність, яку треба зберігати для наших дітей, внуків. Багато хто не думає так як Ви. Не сві цінності продаються. І виступають проти цього ті, у кого залишилась любов до своєї землі, васильківчан. Куди дивляться наші свободівці, які так палко пропагандують те все українське. Що про це може сказати голова ГО «Віче», пані Соцка, Шекера, Марущак та ін. знамениті васильківці? Як пан отець української церкви, що розташована біля райдержадміністрації отримав там та збудував будинок. Всі знають, що, треба захищати історичну цінність, але говорять так як ви. Моя хата с краю...Тому хай «Удар» робить свою справу.

 6. Panoababe 01.10.2012 at 00:03

  Радует, что ваш блог постоянно развивается. Такие посты только прибавляют популярности.

 7. Сергийко 01.10.2012 at 14:34

  Так що УДАРівці — слабо довести діло до кінця???

  То хоча може оприлюдните на черговій сесії імена счастливчіків? Чи і на це вже спроможності не хватає?Мабуть пива перепилися в своєму пабі за котрий вас купили щоб мовчали

 8. мешканець в/м 11 01.10.2012 at 23:38

  Так, чи буде доведено справу до логічного завершення?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.