Присяжнюк «руки відбиває» чи «відмиває»?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«Ян Табачник і Анатолій Присяжнюк захищають корупціонера». Цю статтю опублікували на сайті «Української правди» ще 22 травня. Проте київський губернатор її так і не спростував. Принаймні, публічно. Якщо все, що написав журналіст Мустафа Найєм (на блозі «УП»), є правдою, то чи можна після цього вірити у чесність голови КОДА?

У вказаній статті йдеться про засудженого Ігоря Осипенка: незважаючи на свій вирок (9 років позбавлення волі), чиновник-хабарник продовжує працювати в Київській обласній держадміністрації (!).
Принагідно зазначимо, що «Українська правда» продовжила те, про що «Київська правда» написала ще торік у статті: «Брав, аж поки на грати не зібрав” (№57 від 16.06.2011 р.). Посилаючись на дані СБУ, наш кореспондент повідомляв, що Осипенка затримали за фактом одержання хабара — 240 тисяч доларів (за «правильне» розширення меж Княжицької сільради на загальну площу 1200 га). З метою конспірації він намагався отримати свій «гонорар» через посередника у селі Ставище. Там їх і спіймали на гарячому. А через кілька днів губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк провів у Білій Церкві засідання колегії КОДА, на якому гучно заявив: «Я не дозволю ганьбити владу, повідбиваю руки тим, хто розкрадає бюджетні кошти, заробляє на земельних багатствах Київщини та на її мешканцях. Боротьба з хабарництвом буде здійснюватися незалежно від посад та партійних кольорів».
У лютому 2012 року Білоцерківський міський райсуд визнав Осипенка та його подільника винними і засудив до позбавлення волі (з конфіскацією майна і забороною на роботу в держслужбі). А далі почали відбуватися дуже цікаві речі: після подачі апеляційної скарги обох подільників... звільнили з-під варти. Посилаючись на власні джерела, журналіст Найєм стверджує, що «Осипенко повернувся в свій кабінет в будівлі облдержадміністрації та, за розповідями очевидців, продовжує виконувати свої специфічні «обов'язки»...
Що ж це за «обов’язки»? Нагадаємо, що засуджений екс-чиновник раніше був начальником управління культури КОДА та залишається депутатом облради від Партії регіонів. З огляду на це, у нас ще влітку-2011 виникало питання: як могла посадова особа, котра працювала у сфері культурній, вирішувати питання у сфері земельній? Очевидно, без «кришування» зверху тут не обійшлося. До такого висновку підштовхує й журналіст Мустафа Найєм (цитуємо дослівно): «В ходе следствия представитель Княжичей рассказал, что, вымогая взятку, Игорь Осипенко уверял, что делает это с ведома губернатора Киевской области Анатолия Присяжнюка».
Хотілося б вірити, що «дорогий Анатолій Йосипович» нічого про «оборудки» свого підлеглого Осипенка не знав. Але в будь-якому разі незрозуміло: навіщо засуджену особу раптом випустили на волю? Невже в КОДА бояться, що колишній чиновник може «здати» справжнього замовника – того, від кого дійсно залежало «правильне» розширення меж Княжицької сільради на загальну площу 1200 га? Цікаво, хто б це міг бути?..

Посилання на першоджерело:
http://kiev-pravda.info/sites/default/files/binder1_11.pdf

Присяжнюк «руки відбиває» чи «відмиває»?: 2 комментария

  1. вектор 07.06.2012 at 20:50

    Это закономерность,взяточник в обл.администрации работает так же безнаказано, как и взяточник -мер Иващенко в Василькове! Крыша у обоих одна!!!

  2. Илья 08.06.2012 at 09:44

    Плохо только то,что Присяжнюк и Сабадаш об этом не «ДОГАДЫВАЮТСЯ»!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.