Присяжнюк розповів, кого з чиновників вирішив звільнити

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк вніс подання на звільнення 7 голів районних держадміністрацій.

Про це він заявив у середу, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Буде ротація 7 голів районних адміністрацій. Сьогодні я вже представив президентові на звільнення чимало голів», — сказав губернатор.

Зокрема, за його словами, це стосується голів райдержадміністрацій Рокитнянського, Бориспільського, Бородянського, Макарівського, Баришівського й Згурівського районів.

При цьому Присяжнюк підкреслив, що дехто зі звільнених голів райадміністрацій піде  на підвищення. Мовляв, голову Макарівської райадміністрації Ярослава Добрянського він має намір рекомендувати на посаду голови Бориспільської райдержадміністрації.

«Це молода перспективна людина, яка, дійсно має авторитет. Він піде на Бориспільський район, тому що він за масштабом в 2 рази більший», — сказав Присяжнюк.

Голова Бородянської райдержадміністрації Олександр Шевченко, за словами губернатора, буде призначений начальником головного управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації.

Присяжнюк відзначив, що до нинішнього начальника ГУ Агропромислового  розвитку Олександра Покотила в нього є претензії, оскільки той у недостатньо займається введенням нових технологій, а також участю в низці державних програм.

Крім того, додав Присяжнюк, у керівництва області є претензії до мера Василькова Сергія Іващенка.

Він висловив сподівання, Іващенко добровільно складе повноваження, й у Василькові будуть призначені дострокові вибори міського голови.

Крім того, він нагадав, що на 12 грудня призначені перевибори голови міста Вишневе.

«Українська Правда»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.