Присяжнюк доводить людей до самогубства?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

5 квітня 2012 року о 8-45на розі вулиць Інститутської і Банкової було затримано мешканця Бородянського р-ну Київської області Миколу Маренича, який мав намір здійснити публічне самоспалення біля Адміністрації Президента на знак протесту проти земельних махінацій та свавілля голови Київської ОДА Анатолія Присяжнюка.

Миколу Маренича після затримання й вилучення в нього ємності з бензином доправили в обласне управління МВС у Київській області на вулиці Володимирській, де з ним мав розмову заступник начальника управління Олександр Лісніченко. Після цього М. Маренича було доставлено у Печерський РВ УМВС України в м. Києві на вул. Московській. Міліція викликала бригаду лікарів з метою стаціонарного психіатричного обстеження затриманого. До речі, це вже не вперше українця, який відкрито виступив проти розкрадання понад 2 тисяч гектарів землі, намагаються за вказівкою влади ув'язнити у психлікарні. Після прибуття депутатів Київської обласної ради від ВО «Свобода» Святослава Ханенка, Бородянської районної ради Романа Ващука та адвоката Сидора Кізіна лікарі були змушені скласти акт про відсутність будь-яких відхилень у затриманого, а міліція була змушена відпустити Миколу Маренича, при цьому жодних протоколів відносно нього не складали.

ВО "Свобода неодноразово публічно на сесіях обласної ради та за допомогою ЗМІ звертала увагу громадськості на ситуацію навколо земельних махінацій, реакцією на що став судовий позов від керманича Київської облдержадміністрації А. Присяжнюка проти свободівця Святослава Ханенка.

Довідка: 21 лютого 2012 року житель смт. Бородянка Київської області Микола Маренич письмово звертався по допомогу до голови Київської обласної організації ВО «Свобода» депутата обласної ради Святослава Ханенка. У звернені йшлося про загрозу фізичній безпеці М. Маренича http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/028428/.

Посилання на першоджерело:
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/029104/

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.