Присяжнюк для Іващенка – не указ?!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У Василькові демонстративно не виконуються законні рішення та приписи державних органів влади, в т. ч. і рішення, затверджені головою КОДА особисто.

Так, 7 червня 2011 року Київською обласною державною адміністрацією прийнято рішення про припинення діяльності незаконного сміттєзвалища у м. Василькові. Проте, виконання цього рішення міською владою на чолі з Іващенком ігнорується.

21 червня ц.р. заступник голови КОДА Максименко В.М. особисто переконався в цьому. Безпосередньо на території сміттєзвалища заступник губернатора, керуючись відповідним рішенням КОДА, дав вказівку Скибі – заступнику Іващенка та новому директору УЖКГ опломбувати шлагбаум на в’їзді до звалища.

Проте, вже на наступний день, 22 червня ц.р. з 4-ї до 7-ї години ранку на сміттєвий полігон було завезено до 10 машин сміття.

Таким чином, економічна чи соціальна проблема зусиллями Іващенка та його підлеглих поступово політизується. Оскільки постає питання – якщо голова КОДА не може забезпечити виконання рішень облдержадміністрації, то чи в змозі він забезпечити виконання обов’язків, передбачених Конституцією та Законами України, доручень Президента та Уряду.

Події навколо васильківського сміттєвого скандалу можуть серйозно вплинути на репутацію нинішнього керівника області. Звичайно, якщо він терміново не «поставить на місце» знахабнілого бізнес-мера…

Присяжнюк для Іващенка – не указ?!: 2 комментария

 1. ЖОРА 23.06.2011 at 07:24

  Холоп Царю не указ!

  Или сколько стоит $ закрывание глаз Пресяжнюком?

  Выходит, что Пресяжнюк не может исполнить свои обязанности?

  То какой с него Губернатор?

 2. 08600 23.06.2011 at 13:17

  Щось не зрозуміла мені позиція нового директора КП Ісмайлова. Прочитав його інтерв'ю в якійсь місцевій газеті. Довго сміявся і плакав. Незважаючи на розпорядження Присяжнюка про закриття сміттєзвалища Денис Наріманович розповідає на сторінках видання про те, що Васильківська «свалка» повинна працювати і що її закриття ляже на плечі простих Васильківців які будуть змушені платити на 30% більше за комунальні тарифи. Я б порадив Ісмайлову спочатку вивчити документи, а потім давати коментарі в газетах, оскільки говорити те, що було в інтерв'ю — не від великого розуму. Мені здається, що Мосійчук, який очевидно, й призначав на роботу Ісмайлова, його просто підставляє та кидає під коток обласної влади. Ну що ж. Сядуть всі. Чекаємо розв'язки.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.