Припустимо...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Припустимо, що Васильківська МВК нового складу, подібно до комісії під керівництвом  Л.Лещенко задовольнить примхи Поповича і визнає Сабова таким, що відмовився від посади міського голови. Припустимо, що Сабов не буде оскаржувати відповідне рішення МВК в суді. Очевидно, в такому випадку, тисячі рішень ради і виконкому втратять легітимність, в т.ч. і ті, які мають майновий характер. Зайве говорити, що таким чином буде нанесено значний удар по законним інтересам багатьох васильківців.

Звичайно, Сабов таке рішення оскаржить, і воно неодмінно буде скасовано судом, що в свою чергу неодмінно стане підставою для дострокового припинення повноважень нової МВК. Бо попередню розігнали саме за прийняття таких рішень.

Проте, ми впевнені, що склад нової МВК і її керівництво ніколи не підуть на приниження ради хворобливого бажання Поповича ще раз «порулити містом».

І, взагалі, до чергових місцевих виборів залишилось менше року. Для чого в умовах гострого дефіциту бюджету витрачати сотні тисяч гривень на повторні вибори міського голови з повноваженнями на 7-8 місяців?

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.