Пріоритети Іващенка: Дубаї vs. Васильків

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Місто продовжує потерпати від засилля МАФів. Комунальні служби довели місто до повного технологічного колапсу і засміченності. Посадові особи міста постійно стають фігурантами скандалів та кримінальних справ по корупції, зловживаннях на оренді та розбазарюванні земель і бюджетних коштів. В місті неможливо вільно пересуватися ані транспортним засобам, ані пішоходам. Величезні борги за теплоносії та нічим не обгрунтовані завищені тарифи.

Натомість міський голова частіше буває у Відні та Дубаях, а ніж на робочому місці у Василькові опікується добробутом територіальної громади та вирішує проблемні для Василькова питання.

Пріоритетним інтересом нашого з Вами міського голови є фешенебельні Дубайські хмарочоси, відвідування яких Іващенком коштує громаді міста появою десятків нових МАФів.

Замість того, щоб потратити кошти на розвиток промисловості, приведення до ладу автошляхів, тротуарів та трубопроводів, вирішити питання з заборгованністю перед вчителями та працівниками бюджетної сфери, нам пропонують милуватися новими вітражами в Будинку культури, які можна виготовити за бюджетний мільйон та ще й без жодних тендерів дати замовлення своїй підконтрольній фірмі.

Пріоритети Іващенка: Дубаї vs. Васильків: 1 комментарий

  1. Информатор 18.05.2012 at 17:45

    Побольше бы таких информативных и полезных статей. Просто цены нет! Респект!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.