Прикра історія...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Історія з реєстрацією списків кандидатів в депутати міськради від «Єдності» та реєстрацією Поповича кандидатом на посаду міського голови складна і суперечлива. Подібні випадки мають місце і в інших населених пунктах, зокрема, селищі Глеваха Васильківського району. Причиною їх виникнення, очевидно, можуть бути нечітко виписані норми нового закону про місцеві вибори, а також некваліфіковане юридичне забезпечення окремих суб"єктів виборчого процесу.

Цілком очевидно,  що  висунення в такий спосіб В.Ф. Поповича  кандидатом на посаду міського голови  і першим в списку «Єдності»   та недотримання норм Закону міською виборчою комісією при прийомі документів та реєстрації названих суб"єктів виборчого процесу, негативно вплинуть на весь хід виборів у Василькові.

Залишається лише сподіватися, що всі «фігуранти» цієї справи в своїх подальших діях керуватимуться виключно Законом, а не власними амбіціями і інтересами, і що в них вистачить здорового глузду, щоб не втягувати в «розбірки» пересічних виборців.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.