Прибрати територію...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як відомо, в Україні 20 березня планується висадити 1 000 000 дерев. З врахуванням цієї цифри васильківці повинні висадити не менше тисячі саджанців різних видів дерев і кущів. Тобто, одно деревце на 37 мешканців міста. Як бачимо завдання посильне. Звичайно, міський бюджет не може забезпечити купівлю такої кількості саджанців. На нашу думку, було б добре, якщо б кожен з учасників акції посадив своє, іменне деревце і таким чинов засвідчив свою любов до рідного міста. Сподіваємось, що депутати міської ради, місцеві посадовці власним прикладом покажуть пересічним мешканцям Василькова, як потрібно проявляти турботу про благоустрій міста, його екологію, і т.ін.

Станом на сьогодні є узгоджена позиція щодо облаштування комфортної зеленої зони на території, яка безпосередньо межує з Центральним дитмайданчиком, яку потім об"єднати, як єдину, з самим майданчиком.

На жаль, наразі ця територія перебуває у вкрай занедбаному стані (див. фото) і потребує негайного прибирання. Пропонуємо найближчим часом організаціям, які відповідають за благоустрій міста, разом з громадським активом найближчим часом організувати там толоку з метою її підготовки для висадки дерев...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.