Прибережну зону річки Стугна закріпили за УЖКГ та спілкою рибалок.(Відео)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Минулої суботи спілка рибалок «Васильківська Стугна» силами власного активу провела суботник на громадському пляжі. А вже на черговій сесії Васильківської міськради 1 червня всю прибережну зону «було закріплено за УЖКГ та спілкою рибалок».
Про це на сьогоднішньому суботнику, присвяченому Міжнародному дню очищення водоймищ заявив Васильківський міський голова С.Г.Іващенко.
Зокрема, мер міста повідомив, що прибережна територія на громадському пляжі запланована під розробку громадського парку.
Сам захід відбувся під патронатом В.І. Сабадаша – голови Васильківської РДА та Васильківського місцевого осередку «Партії регіонів», членом якої є і мер міста Василькова.
Заступник голови Васильківської РДА Костянтин Лупич закликав правоохоронні органи та службу дільничних інспекторів сприяти охороні громадського порядку на річці Стугна. Адже до цього часу з браконьєрами та порушниками громадського порядку власними силами боролася лише спілка рибалок «Васильківська Стугна».
На запрошення Володимира Івановича, річку допомагали чистити місцеві послідовники та актив «Партії регіонів», Васильківська района федерація боксу, солдати-строковики, а також дайверський клуб «Катран», що під егідою PADI (Professional Association of Diving Instructors, професійної асоціації інструкторів з дайвінгу) втілив в життя проведення у Василькові Міжнародного дню очищення водоймищ.

Детальніше про захід на відео.
Фотозвіт дайверського клубу «Катран» з акції "Глибока очистка-2010", яка була проведена під егідою «Партії регіонів» у Василькові влітку 2010 року.Прибережну зону річки Стугна закріпили за УЖКГ та спілкою рибалок.(Відео): 3 комментария

 1. Небайдужий 02.06.2012 at 16:19

  Уже один громадський парк (Сільпо) у нас є, який Семенець з Іващенком зробили, в якому гуляли діти. А тепер вони з нього набивають собі кишені.

  А комунальні підприємства все майно порозпродавали, дійшла черга і до Стугни.

 2. Стас 02.06.2012 at 21:55

  Брехуни!!!!!!!

 3. Виталий 02.06.2012 at 22:39

  Класс! Сначало Иващенко щедро "наделил "Мазепу берегом Стугны(за спасибо конечно),а теперь «за спиной»вешает лапшу громаде о парке! Ну ,как не вспомнить обещанки Иващенка превратить Васильков в европейский город! Сегодня Васильков одна помойная яма на фоне Киосков и ларёчков(МАФОВ)!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.