Працювати чи піаритись?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А. Боровик: — Наразі у мене в руках лист — заява ГО «Васильківська самооборона „Відсіч“ під назвою — „Заява про місцеву ініціативу встановлення пам“ятника патріотам — захисникам Вітчизни у м. Василькові.»

Далі цитую — «...ОГОЛОШУЄМО ПРО МІСЦЕВУ ІНІЦІАТИВУ з питання встановлення пам»ятника патріотам — захисникам Вітчизни у м. Василькові на території скверу між будинками вул Шевченка, 6 та Грушевського, 7.

До місцевої групи увійшли:

1. Чвалюк Андрій Васильович ...

2. Архіпов Євгеній Олександрович...

3. Денисенко Олександр Михайлович...

4. Пономаренко Юрій Вікторович...

5. Сергієнко Юрій Володимирович...

Ініціативною групою вирішено провести збори громадян 22 листопада о 15 годині на означеному місті. Під час зборів провести збір підписів"

Лист підписав В. О. голови Є.О. Архіпов.

 

Як мені повідомив Владлен Сергієнко, у Василькові є що одна ініціативна група з цього питання, до складу якої він входить сам. Ця група, на відміну від названої нами вище, начебто, ініціює встановлення у місті не пам"ятника патріотам — захисникам Вітчизни, а меморіл героям Небесної Сотні.

 

На мою думку, ініціативи обох груп дещо застаріли, оскільки за ініціативою міського голови В. Сабадаша виконавчим комітетом міської ради вже прийнято відповідне рішення, в якому, зокрема, пропонується міській раді вирішити питання щодо встановлення пам"ятника, які входять до її компетенції.

В нинішній ситуації було б логічним, якби ці, а, можливо, і інші подібні групи зосередились на роботі по залученню спонсорських коштів для спорудження цього, безумовно важливого для міста, об"єкта

Працювати чи піаритись?.: 8 комментариев

 1. Владлен Сергієнко 04.12.2015 at 19:44

  Анатолій Павлович, Ви або грішне з праведним поплутали, або я взагалі не розумію сенсу телефонних дзвінків мені і подібних публікацій:

  1. Зверніть увагу на дату «місцевої ініціативи», як написано у Вашій публікації. Це 22 листопада, коли громада Василькова зібралася відзначити ходою Другу річницю Євромайдану і започаткувати меморіал героям Небесної Сотні. Про це писав «Щит і Меч» і місце памятника, яке обговорювалося протягом 1,5 року каденції Сергія Сабова було визначене давно. Тоді ж були зібрані підписи мешканців міста. А виконком на якому за пропозиціями громади було ухвалене таке рішення відбувся 25 листопада. Сьогодні слава богу вже грудень!

  2. Мене дійсно ввели в склад ініціативної групи по реалізації цього проекту. Очолює групу по праву Юра Пономаренко, якого 18.02.2014 жорстоко побили «беркутівці» під час штурму Майдану.

  3. Я не бачу, що хтось піариться на цьому і не Сабадаш став ініціатором цього, а мешканці міста Василькова. Сабадаш на засіданні виконкому дійсно пообіцяв, що окрім бюджетних коштів будуть залучатися і спонсорські, які паралельно шукає і ініціативна група. Тому прерогатива у цьому питанні все ж належить громаді, а не новообраному міському голові.

  4. Так що не створюйте зайвого інформаційного шуму, який ні Вам, ні тим більше Сабадашу не потрібен.

 2. admin 04.12.2015 at 20:20

  Владлену Сергієнку: — я подав лише фактаж і висловив свою точку зору. Є дві групи, які мають різні позиції з цього питання. Чи не так? Тому мені не зрозуміла така Ваша нервова реакція. Щодо термінів, наведених Вами вище. Виконком не може проводитись щоденно. Його порядок денний готується на протязі певного часу. Наскільки мені відомо, у Сабадаша ще задовго до 22 листопада були плани щодо спорудження пам"ятника, про який йде мова. Хоч, на мою думку, абсолютно неважливо, хто, чи яка політична сила ініціює це питання.

  Також нелогічно прикриватись «мешканцями міста Василькова». Для цього насамперед потрібно було хоч якимось чином формалізувакти їх думку.

  Тепер про «громаду, яка зібралась...» Дякуючи Гаврилюку і його сайту «Щит і меч» можна перерахувати осіб, які представляли цю громаду... Рекомендуємо нашим користувачам ще раз переглянути відео Гаврилюка.

  І щодо реалізації. Реалізувати цей проект буде міська рада, міський голова та виконавчий комітет. А ми з Вами будемо їм в цьому допомагати... Так? Чи не так? Інакше, заяви про реалізацію цього проекту, звучать якось «по — мальчішеські» і насправді є чистої води піаром...

 3. Громадянин 04.12.2015 at 21:09

  Іноді здається, що у людей, які у нас яскраво та пишно позиціонують себе як представники громади, є дві точки зору: моя і неправильна. Не маю нічого проти пам'ятника патріотам — захисникам Вітчизни. Він безумовно повинен бути. І проти спортивного майданчика теж не заперечую.

  Але я категорично проти псевдопатриотичних шоу, головною метою яких є артистичне та вишукане протиставлення поодиноких «громадських шулерів» та всіх інших, в т.ч. влади.

  «Ми ось зробили, чи намагаємось зробити, а що влада? Мовчить...»

  «А люди загибли...» , «А хлопці — в АТО...» , «Депутати прийшли на крові загиблих»...

  Це основні «месседжі» голоснокричущих мужиків, яким 30-35 років, які у кращому випадку підвозили на майдан пиріжки, а в армії взагалі ніколи не служили. Ніхто не задавався питанням, чому людина в такому віці не служила, і не збирається служити? А про АТО і пам'ятник розповідає... Так отож...

  Безперечно, пам'ятник буде. Красивий, витончений, на пам'ять потомкам. І зробить його влада разом із громадою. Будуть громадські обговорення. Без істерик та спекуляцій, вибачте, хто більше пролив крові. Люди все бачать, хто герой, а тільки прикривається квазіучастю у нібито героїчних справах. Не вірите —

  попитайте самі. А що до спортивного майданчика, вважаю, його місце на стадіоні. На «Венеції» місце не зовсім вдале, але і там у людей в принципі ніхто не питав, вірніше, у них не було вибору...

 4. stork 05.12.2015 at 09:05

  А реакція пана Сергієнка завжди хамовито-зверхня, на будь-яке питання. Це від браку виховання та відсутності досвіду роботи. Бути завжди оппозиціонером — це ж не робота. Зрозуміло, ну дуже хотілося стати депутатом міськради, але невдача спіткала «радянських спортсменів» (як колись казали по ТБ). Інше питання, а що ж не давало започаткувати ініціативу по створенню памятного знака сотні і воінам АТО рік, півроку тому?

 5. Капелан 05.12.2015 at 11:35

  Питання про увіковічення та надання шани героям, які віддали своє життя за нашу Україну це обов’язок покоління.

  Встановлений пам’ятник за рахунок громади на території Храму Святого Рівноапостольного Великого князя Володимира є один із символів боротьби народу України за свою незалежність. Розмови що до відкриття ще одного пам’ятника подальше від святинь Васильківщини це марення Руського міра в нашому місці. Не зрозуміло, чому влада так боїться Українського патріархату, який один в ті часи став на захисті мирного населення на майдані. І першим увіковічив пам’ять героїв, як небесної сотні так і героїв АТО. В нашому місті започаткована традиція щодо вшанування людей які віддали своє життя на території цього храму. До речі, біля меморіалу загиблим за Незалежну Україну за хоронений Семен Васильович Хохряков — 17 квітня 1945 — двічі Герой Радянського Союзу, в роки радянсько-німецької війни командир танкового батальйону 54-ї гвардійської танкової бригади Васильківського 7-го гвардійського танкового корпусу 3-ї гвардійської танкової армії, гвардії майор. який загинув за визволення нашого міста. Зрозуміла Мотивація сьогоднішнього керівництва зробити все можливе, щоб подальше відвести людей від святих міст в Василькові, Які нагадують про той жахливий тоталітарний режим їхнього часу. А молодих людей які виказали цю пропозицію, я думаю просто використовують в цій далекоглядній місцевій політичній грі. До речі Храм про який я згадував раніше, був зруйнований радянською владою, а відновлений жителями Василькова за власний кошт. І тому це місце на мою думку як кістка в історичному минулому нашого міста застряла деяким керівникам в горлі. І є той сакральною частиною нашої історії де кожен житель, або гість міста Василькова повинен на всі державні, місцеві свята прийти на це місце та віддати шану нашим героям.

  Сергій Нередько

  • admin 05.12.2015 at 12:55

   Сергію Нередьку: — немає більшої дурості, як звинувачувати Влада Сергієнка та інших членів ініціативної групи в тому, що їх «...просто використовують в цій далекоглядній місцевій політичній грі».

   Щодо іншого. Чесно кажучи, ми навіть не знаємо, як це коментувати...

 6. карпо 05.12.2015 at 11:44

  Було би правилно, якби другу річницю Євромайдану громадяни України зустріли рішенням суду про притягнення до відповідальності винних у розстрілах Небесної сотні та у побитті тисяч мітингувальників, як на Майдані, так і в Василькові. «Нова Влада», що прийшла на крові патріотів та небайдужих людей за два роки нічого в цьому напрямку не зробила. Більше того, збагачуючись сама, своєю економічною політикою довела до жебрацтва більшість населення України.

  Добре, що «прерогатива у цьому питанні все ж належить громаді». Якщо ініціатори так швидко знайшли спільну мову з новим міським головою, це добре чи погано?

  На мою думку, головне завдання міського голови на сьогодні полягає в тому, щоб забезпечити керованість в місті, успішно пройти зиму, провести аудиторські перевірки комунальних підприємств, позакривати корупційні схеми, які створювалися на протязі багатьої років та багато іншого. Можливо громада створить ініціативну групу по допомозі йому в цих питаннях?

 7. Антивирус 07.12.2015 at 11:47

  Памятник...мемориал....... Кто больше?

  Может прежде чем устанавливать новые памятники , надо научится хранить ранее установленные? Их в Василькове не так уж и много.

  Что, ни у кого нет возражений против того, во что превращается место вокруг да и сам памятник Т.Шевченко? Комерсы настойчиво и планомерно превращают парк в место продажи колбасы, распития пива, стоянок такси; ступени обвалились,сам постамент расползается,деревья вырубаются и не рассаживаютя......Вот с чего начать надо бы.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.