Позиція Бута сумнівна...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На сьогоднішньому засіданні МВК зареєструвала 3-х кандидатів на посаду васильківського міського голови — О. Живолуп, Р. Сало та А. Семенця. Розгляд питань щодо реєстрації В. Сабадаша, В.В. Поповича, В.Пономаренка буде розглянуто на наступному засіданні комісії. При цьому слід врахувати, що комісія згідно Закону повинна розглянути їх документи в триденний термін з дня подання заяви.

На засіданні знову продовжився конфлікт між В.Ф. Поповичем і членами МВК. Як відомо, Попович вимагав від комісії прийняти його документи в порядку, не передбаченому Законом. Щонайменше сумнівною була позиція по  цьому питанню голови Київської обласної організації КВУ  Ю. Бута, який підтримав вимоги Поповича, мотивуючи сумнівним — можна все, якщо це не заборонено Законом.

Позиція Бута сумнівна...: 1 комментарий

  1. Олег 26.09.2015 at 22:58

    Бут просто дурень и дурость показывет. Комиссия субъект властных полномочий, а не гражданин. Таким образом комиссия не субъект гражданского права в котором субъекту можно делать то, что не запрещено. В данном случае комиссия субъект административного права и может действовать исключительно в границах, обозначенных законом. Чтоб проще понять глупость мнения Бута, просто откройте статью 19 Конституции Украины. Рекомендую Буту эту статью почитать, чтоб в дальнейшем не молоть глупости.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.