Позачергова на вимогу Слончака, Неділька, Омельченко та ін. не відбулася...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як відомо, 10 січня у міській раді зареєстрована заява депутатів Слончака, Неділька, Омельченко та ін. з вимогою до міського голови провести позачергову сесію міської ради 16 січня. Сьогодні сесія так і не відбулася.

Згідно Закону, міський голова у такому випадку може скликати позачергову сесію у двотижневий термін. Про рішення Володимира Сабадаша з приводу заяви Слончака та ін., наразі нічого невідомо, у нього на це ще є час.

Ми вже повідомляли, що згадана заява написана вкрай некваліфіковано, якщо дуже делікатно сказати...

Позачергова на вимогу Слончака, Неділька, Омельченко та ін. не відбулася...: 7 комментариев

 1. Ірина 16.01.2018 at 20:34

  Справді , дуже делікатно... У вимагателєй вимагала не вистачить.

 2. Деятель 16.01.2018 at 21:28

  Ох этот Неделька) Он же Коля- Попович, он же Коля- Мельниченко, он же Коля — Сабов, он же Коля — Михо, он же Коля — Фень! А кем же завтра будет Коля??? Даже не раздвоение, а размножение личности! Ну что, играем в тотализатор, делаем ставки господа- КЕМ БУДЕТ ЗАВТРА КОЛЯ?

 3. сергій володимиров 17.01.2018 at 00:37

  так він вже тиждень як коля-кононенко!

 4. Вуйко 17.01.2018 at 06:52

  Скажіть спонсорам хай наймають вам журналіста , бо нудно читати висмоктанні з пальця псевдоновини

 5. admin 17.01.2018 at 06:58

  Вуйко — ви постійно пишете, що вас нудить. Очевидно вам потрібно звернутися до лікаря. В той же час вдячні вам за постійну увагу до матеріалів нашого сайту...

 6. Спостерігач 17.01.2018 at 12:55

  Потішну опозицію в народі вже прозвали «сашуликами» Вони настільки вже опустились, що піаряться на смерті Ігоря Гаврилюка. Створили новий сайт shitimech.com.ua (у Гаврилюка була адреса shitimech.com без ua) і в логотипі написали, що Ігоря вбили. Це є відверта неправда і маніпуляція, поясню чому: ні для кого не секрет, що Гаврилюк працював на Сівакова(КНк медіа), Крикунова і ко. — кримінально-адвокатське опг, яке спеціалізуються на рейдерських захопленнях майна та майнових прав як фізичних так і юридичних осіб здебільшого шляхом виготовлення фальшивих документів з використанням підроблених печаток. Ні для кого не є таємницею, який саме суддя у Василькові допомагав легітимізувати злочинцям награбоване. Так от якби Гаврилюка дійсно вбили, то для цієї адвокатської зграї взагалі б не було проблемою провести ряд експертиз і довести це у суді. Ніхто цього не робив, а якщо б навіть і робили експертизи з висновком про таку ймовірність , то тикали б ними на кожному кутку. Можливо тим хто піариться на смерті Ігора варто було б ознайомитись із статистикою смертності від серцево-судинних захворювань? Чи можливо вони не в курсі скільки пальоної алкогольної продукції зараз на прилавках магазинів, після вживання якої трапляються інсульти навіть у 27-річних. Підсумовуючи, можна зробити висновок, що в місті зараз розпочалося об'єднання злочинців, грабіжників , аферистів, та їх рагулів-посіпак в так звану опозицію «сашуликів» Робиться це все для того щоб місто знову перестало розвиватися, і всі ті хто грабував його останні 25 років знову дірвалися до корита і будували свій добробут за рахунок подальшого грабування місцевої громади.

 7. Олександр Победа 17.01.2018 at 13:03

  КОЛІ-ФЕНЮ ВЖЕ ПОРА БАТЬКІВЩИНУ ЙТИ ЗАХИЩАТИ!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.