Повноваження на рік?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Якщо якимось чином у Василькові відбудуться позачергові вибори ради і міського голови, то їх повноваження будуть діяти до оголошення результатів чергових виборів місцевих органів влади, які повинні відбутись у жовтні 2015 р.

Повноваження на рік?.: 3 комментария

  1. Натан 26.02.2014 at 11:45

    Зразу видно людей, які стояли за відновлення дії Конституції 2004 року. Ніхто з вас навіть не спробував дізнатися, що в ній такого. А однією з особливостей доречі є те, що обрані на будьяких позачергових виборах ради та сільські, селищні, міські голови отримують повноваження на повний строк, тобто, на пять років. Ну не читали ви її, ну то хочь би репу почухали, навіщо новоспеченій оппозиції-владі складання повноважень місцевими радами та їх головами? Проведення в даний час позачергових виборів надасть новообраному складу місцевих рад та місцевим головам ще 5 років повноважень, а відповідно оппозиції-владі контрольовані органи місцевого самоврядування.

  2. Натан 26.02.2014 at 12:19

    Не хочу выставлять вас в глупом свете, но хочу напомнить, о великие борцы за Конституцию 2004, что одним из результатов ее действия есть то что внеочередные выборы местных рад и их глав приводят к получению таковыми полномочий на полный строк, то есть, 5 годков. Вы наверняка даже не задумались, что же кроется за повальной отставкой мэров и глав сельских советов, да все просто внеочередные выборы дадут новоиспеченной оппозиции-власти верных соратников в лице новоизбранных и не на год, а на целых 5 лет, ну а там глядишь или ишак здохнет или имир повесится.

  3. Nazar 28.02.2014 at 07:59

    Думаю на менше!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.