Повертаючись до написаного

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Матеріали «Увага! Провокація!» та «Хто і для чого організував «наїзд» на Васильківського міжрайпоркурора» викликали неабиякий інтерес у васильківців. І це не випадково.

Адже кожна більш-менш мисляча людина розуміє – закінчується час, коли місцева прокуратура просто закривала очі на беззаконня, яке на протязі багатьох років чинила міська влада на чолі з Іващенком – махінації з землею, комунальним майном, бюджетними коштами, квартирами і т. ін...

Чого вартий тільки один встановлений прокуратурою факт – оформлення десяти земельних ділянок на підставних осіб. В результаті цієї оборудки, самі знаєте хто, поклав до власної кишені 2-3 млн. грн.

Очевидно декому приносить чималі гроші і сміттєвий бізнес. Став би Іващенко з такою затятістю публічно на телеканалі «СТБ» відстоювати подальшу роботу васильківського сміттєзвалища. До речі – сміття сьогодні звалюють у Ковалівський яр, якому в минулому році Київська обласна рада присвоїла статус заповідної території.

Така поведінка Іващенка, на нашу думку, свідчить про те, що йому дуже б не хотілося, щоб сума, яку він сам назвав (2-3 млн. грн...) дісталася комусь іншому.

А щодо загрози здоров’ю та життю тисяч васильківців, в т.ч. і малолітніх дітей, то Іващенку до цього і діла немає.

Прокуратура ще тільки перші кроки почала робити щодо встановлення законності у Василькові, а найближче оточення Іващенка із числа осіб, які в минулому мали серйозні проблеми з законом, здійняло неймовірний галас з метою дискредитації Васильківського міжрайпрокурора та прокуратури, як державного органу взагалі.

Ми висловлюємо сподівання, що особи, які спровокували інцидент навколо приміщення міжрайпрокуратури понесуть передбачену законом відповідальність.

Ми будемо чекати реакції на цю надзвичайну подію з боку Київської обласної та Генеральної прокуратури, а також довгожданої оцінки суспільно-політичної ситуації у Василькові голови Київської ОДА А. Присяжнюка.

P.S.: Ми отримали декілька коментарів на цю тему. Зокрема, щодо зацікавленості сім’ї Ларіних у дискредитації місцевої прокуратури (від користувача під ніком «Міхельсон»). Якщо розглянути депутатський запит Т. Шевченка щодо можливих зловживань начальника ЖЕКу Ларіна та судову справу щодо фальсифікації додатків до рішення сесії про виділення земельних ділянок, підписаних тодішнім секретарем ради Г. Ларіною, то така постановка питання є логічною!

Було ще кілька коментарів на цю тему, які ми з етичних міркувань не подаємо, оскільки в них окрім брудної лайки на нашу адресу нічого більше немає.

Здогадуєтесь, чиїх рук справа?..

Повертаючись до написаного: 2 комментария

  1. Der Ketzer 27.05.2011 at 08:59

    «Ми висловлюємо сподівання, що особи, які спровокували інцидент навколо приміщення міжрайпрокуратури понесуть передбачену законом відповідальність»

    Про який саме інцидент йдеться?

  2. Der Ketzer 27.05.2011 at 09:02

    Ага, зрозумів, найшов нижче.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.