Повернення Іващенка. Чутки чи реальність?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останнім часом підприємці Василькова, які при Іващенку почували себе «як риба у воді» з маніакальною наполегливістю намагаються втовкмачити депутатам міської ради та політично активним васильківцям те, що, мовляв, Іващенко ще повернеться. Мета таких дій очевидна. Якомога довше утримати вплив Іващенка, а значить і свій на депутатський корпус з метою позитивного вирішення розпочатих при Іващенку і не завершених на сьогодні «дєл». Ще більше хвилює Іващенка та його оточення прийняття радою рішень, які можуть відкрити дорогу до оприлюднення обставин і, як наслідок, розслідувань щодо їхньої діяльності в сфері земельних відносин, при використання бюджетних коштів, відчуження комунального майна і т.ін. Як відомо одне таке рішення рада вже прийняла – про створення Тимчасової контрольної комісії, яка вивчатиме законність встановлення МАФів (кіосків) на території міста.
Щодо «повернення» Іващенка. Сьогодні, у зв’язку з достроковим припиненням повноважень Іващенка, суспільно-політична ситуація у Василькові почала стабілізуватися. За відсутності бізнес-мера, який був основним генератором негативних процесів у місті, рада під керівництвом Т.Гладковою почала нормально працювати. З відставкою Іващенка відпало також чимало питань до голови КОДА А.Присяжнюка, який виконав свою давню обіцянку домогтися звільнення Іващенка. Таким чином «повернення» останнього нікому не вигідно ні громаді, ні більшості депутатів міськради, ні голові КОДА. А Присяжнюку ще й тому, що таке «повернення» неодмінно кине тінь не тільки на нього особисто, а і на партію, яку він представляє.
Ми впевнені, що Анатолій Йосипович ніколи не погодиться на такий розвиток подій. Адже на носі повторні вибори до Верховної Ради у скандальному 94-у окрузі, за організацію яких саме йому відповідати перед Партією Регіонів.

Повернення Іващенка. Чутки чи реальність?: 7 комментариев

 1. Андрей Саламатов 14.12.2012 at 23:25

  Кто вам дал право «вещать» от имени «громады»???

  Вы кто?

  Анатолий Павлович вы бредите!

  Вас люди избрали, а вы «слили» депутатский мандат и спрятались за своим сайтом!

  Вы не имеете морального права говорить от имени Васильковчан!

  Вы трус!

  Вы отказались от борьбы!!!

 2. Небайдужий 15.12.2012 at 16:34

  Чуєш ти, Сало-п*вія, хто такий Анатолій Павлович, громада як раз і знає. Та громада добре знає хто і ти Сало-метр. Ти людина яка продала всіх кого могла, а зараз бігаєш до Сабадаша і говориш що згоден працювати на нього, щоб зробити його мером. Мабуть дійсно сало вже доїв і пиво вже допив. Шукай нового хазяїна — п*вія.

 3. хамер 16.12.2012 at 12:09

  www.pravda.com.ua/rus/new...2/12/15/6979806/ Мартынюка и Крикунова на НАРЫ!!!

 4. хамер 16.12.2012 at 16:53

  Мартынюк в бегах? www.okrug94.org/component...15-13-29-19.html

 5. Игорь Гаврилюк 17.12.2012 at 15:22

  Мартынюк посмотрел вот это видео и решил податься в бега??? www.youtube.com/watch?v=q8GPyblAnvY

 6. Nazar 17.12.2012 at 22:06

  Головне , недовго бигать, бо мосийчуку потрибен третий , для гри у дурака, а иващенко и цього дурння разом з сабодажем злили!!!!!!

 7. Игорь Гаврилюк 19.12.2012 at 22:54

  Пусть возвращаеться??? www.vasilkov.info/forum/i...&#entry77025

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.